Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Arnavutluk Cumhuriyeti Tirana Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Tirana Arnavutluk Cumhuriyeti En iyi Hukuk Eğitimleri 2019/2020

Kanunlar Yüksek Lisans veya Master daha fazla uygulama mevcut alanlarda uzmanlaşmak için onlara yeni ilgi alanları bir giriş hem de fırsat sağlar ve genellikle daha önceki yasal çalışmalarda onur statü elde edenler ile sınırlıdır.

Hukuk profesyonel bir derecesine sahip olanlar en iyi işletme okulları olarak kısaltılır Hukuk Masters gelişmiş bir akademik derece, takip edebilirsiniz. Ders almak için, hukuk hem de geniş saha deneyimi bir birinci derece olması gerekir. Bu dünya genelinde ülkelerin bir dizi sunulmaktadır.

Arnavutça Yükseköğretim 13 devlet üniversiteleri tarafından sunulan. En son 2006 de Eylül ayında açıldı Durres Üniversitesi vardır. 2010 yılından itibaren eski Tiran Spor Üniversitesi (Universiteti i Sporteve i Tiranës) Beden Eğitimi ve Spor Akademisi,. 2011 yılından sonra Güzel Sanatlar bir kez Akademi üzerine Sanatlar Üniversitesi (Akademia e Arteve). Ayrıca, Arnavutluk'ta faaliyet gösteren 46 özel üniversite ve fakülte vardır. Tüm üniversiteler çeşitli fakülte var. Sözde "üniversite dışı okul " iki yıllık yükseköğretim programları verir.

Turistler genellikle canlı bir gece hayatı ile, Tiran ilginç ve büyüleyici bir şehir bulmak. İngilizce hızla gençlerle Tiran'daki ikinci dil olarak buhar kazanıyor ama çok eski sakinleri de İtalyanca konuşmak.

in Tirana Arnavutluk'ta Hukuk Dereceleri Araştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

University of New York - Tirana (UNYT)

Bu program, uluslararası topluluğu ilgilendiren kanun ve yasal çerçeve ile küresel pazarları ilgilendiren başlıca yasal konular üzerinde yoğunlaşmaktadır. ... [+]

Ekonomi uzmanları, ticaret uzmanları ve pratik avukatlar, dünya ticaretinin ve küresel toplumun gittikçe artan önemi ile birlikte, daha doğrusu ve güvenle bakmaları bekleniyor ulusal yasal yargı alanları. Bu program, uluslararası topluluğu ilgilendiren kanun ve yasal çerçeve ile küresel pazarları ilgilendiren başlıca yasal konular üzerinde yoğunlaşmaktadır. New York Üniversitesi, Tiran'daki Uluslararası ve Ticaret Hukuku Yüksek Lisans Derecesi , Greenwich Üniversitesi (İngiltere) ile birlikte multidisipliner bir programdır. Hem pratik avukatlara hem de Sosyal Bilimler, İşletme ve Ekonomi alanındaki diğer profesyonellere. LLM, ekonomi, iş ve hukuk da dahil olmak üzere sosyal bilimlerdeki tüm akademik geçmişten mezun olan çok çeşitli profesyonel mezunların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Mezunlar Uluslararası Hukuk alanında çeşitli kariyerler için gerekli olan becerilere sahip olacaklar. Tamamlanınca, mezunlar şunları yapabilecekler: • Kamu uluslararası ve kurumsal hukukta yer alan yasal ilkelerin anlaşılması; • Programda sunulan seçilmiş bir çalışma alanındaki maddi yasal prensipleri anlayın; • Bulguları ve sonuçları bağımsız bir akademik araştırma parçası aracılığıyla sunun.... [-]

Arnavutluk Cumhuriyeti Tirana
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
14 - 30 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku