Hukukogrenimi.com

Barbados'da En iyi Hukuk Yüksek Lisans Programı Hepsini İncele 2019/2020

Kanunlar Yüksek Lisans veya Master daha fazla uygulama mevcut alanlarda uzmanlaşmak için onlara yeni ilgi alanları bir giriş hem de fırsat sağlar ve genellikle daha önceki yasal çalışmalarda onur statü elde edenler ile sınırlıdır.

Bir LLM belirli bir alanda ileri eğitim ve bilgiye istediğiniz hukuk öğrencileri için bir lisans programıdır. Uzmanlık alanları ticaret hukuku, finans, insan hakları hukuku, vergi hukuku ve uluslararası iş hukuku içerebilir.

İngiliz ülkenin üç fazlı eğitimin geliştirilmesi yoluyla eğitim sistemini geliştirmeye yardımcı oldu. Üniversite eğitimi bir kişi bu ülkede takip edebilirsiniz en yüksek eğitim seviyesidir. Batı Hint Adaları Üniversitesi yüksek eğitim standartları sahiptir. Bu, Kanada, ABD ve İngiltere gibi çeşitli ülkelerden öğrenciler çekiyor

Barbados'da Top Hukuk Yüksek Dereceleri hakkında Bilgi İsteyin 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Uluslararası Ekonomik Hukukta LLM (LL.M.)

Leuphana University of Luneburg
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2020 Birleşik Krallık Glasgow Almanya Lüneburg Barbados Bridgetown + 4 daha

İki yıllık LLM çalışma programı, Almanya'daki Leuphana Lüneburg Üniversitesi'nden ve İskoçya'daki Glasgow Üniversitesi'nden veya İskoçya'daki Glasgow Üniversitesi'nden veya Barbados'taki Batı Hint Adaları Üniversitesi'nden iki dereceyle birlikte derin bir uluslararası ekonomik hukuk çalışması sunmaktadır.