Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in AL Ain Birleşik Arap Emirlikleri En iyi Hukuk Eğitimleri 2019/2020

Yüksek Lisans Master of Laws simgeleyen, Legum Magister için Latince. Amerikan Hukuku Yasaları bizim Master (Yüksek Lisans) Program bir yıllık lisans programıdır. Programı başarıyla tamamlayan yabancı hukuk mezunları derecesi "Yüksek Lisans verilir Amerikan Hukukunda."

Bir Yüksek Lisans kariyer uzmanlık herhangi bir alanda yasal arbitraj Tussles yapmanıza olanak sağlar. Hukuk Yüksek lisans bilgi zenginliği verir, bu derece mezun çoğu insan yasal savunma herhangi bir alanda uzmanlaşmak olabilir.

Birleşik Arap Emirlikleri Eğitim yararları vardır: mezuniyet ve Körfez region.In ek olarak en iyi üniversitelerinden bazı sonra güneş, deniz, kum, vergisiz kazanç, diğer ülkelerde bulunan yüksek sırada üniversitelerin bir dizi şube kampüsleri var BAE.

Al Ain Umman ile Birleşik Arap Emirlikleri sınırında bir şehir. Kasaba bir vaha eğitim ve kültür ve ilerici düşünce olarak bilinir. Kent bölgenin en prestijli üniversitelerinden bazılarına ev ve hatta bölgelerde ilk kadın kolejlerinden biridir.

in AL Ain Birleşik Arab Emirlikleri'nde Hukuk Dereceleri Araştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Dereceler
Konum
Birleşik Arap Emirlikleri
Al Ain
Eğitim türü
Hız
UAEU United Arab Emirates University

Kamu hukuku uzmanlığı, Devlet ile ilgili, Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Uluslararası Hukuk ve Anayasa Hukuku gibi egemen bir devlet olarak yasaları vurgular. ... [+]

genel bakış

Kamu hukuku uzmanlığı, Devlet ile ilgili, Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Uluslararası Hukuk ve Anayasa Hukuku gibi egemen bir devlet olarak yasaları vurgular. Program, mezunların mesleki becerilerini, eleştirel düşünme yeteneklerini, yasal argümanları analiz etme, fikirleri ifade etme, etkili araştırma yapma, etkili yazma ve kolejin BAE içindeki dikkate değer bir üniversite olarak akademik pozisyonunu destekleme yeteneklerini geliştirmek için tasarlanmıştır. yurt dışı.

Program HedefiÖğrenciler arasında kamu hukukunda sağlam ve ileri bir bilimsel bilgi tabanı oluşturmak ve geliştirmek.Öğrencilerin, kamu hukukunun farklı alanlarında derinlemesine araştırmalar ve özel hukuk çalışmaları yürütmelerini sağlamak.Kamu Hukuku alanında yaratıcılık ve ileri sürekli bilgi geliştirme.Hukuk mesleğinin uygulanması için gerekli olan değer ve etiği öğrencilere sağlamak.Program Öğrenme Çıktıları... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ağustos 2020
Arapça
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
UAEU United Arab Emirates University

Özel Hukuk, devlet ile bunlar arasındaki ilişkilerden ziyade, bireyler veya kurumlar arasındaki ilişkilerle ilgilenen hukuk dalıdır. ... [+]

genel bakış

Özel Hukuk, devlet ile bunlar arasındaki ilişkilerden ziyade, bireyler veya kurumlar arasındaki ilişkilerle ilgilenen hukuk dalıdır. Bu uzmanlık, ticaret şirketlerinde, hukuk bürolarında, ekonomik kuruluşlarda ve yargıda işe alım isteyen hukuk mezunları için geçerlidir. Program, bireysel veya ticari işlemler olsun, bireyler arasındaki finansal işlemlere odaklanarak yeterli araştırma ve mesleki becerileri olan mezunlara vermeyi amaçlamaktadır.

Program HedefiÖzel hukukta öğrenciler arasında sağlam ve gelişmiş bir bilimsel bilgi tabanı oluşturun ve geliştirin.Öğrencilerin, özel hukukun farklı alanlarında derinlemesine araştırmalar ve özel hukuk çalışmaları yürütmelerini sağlama.Özel Hukuk alanında yaratıcılık ve ileri sürekli bilgi geliştirmek.Hukuk mesleğinin uygulanması için gerekli olan değer ve etiği öğrencilere sağlamak.Program Öğrenme Çıktıları... [-]
Birleşik Arap Emirlikleri Al Ain
Ağustos 2020
Arapça
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku