Hukukogrenimi.com

Birleşik Arab Emirlikleri'nde En iyi 3 Hukuk Yüksek Lisans Bul 2020

Yüksek Lisans (Yasaların ana) uluslararası kabul görmüş bir yüksek lisans hukuk diploması olduğunu. Bir Yüksek Lisans gücü sadece genellikle bir avukatlık izin vermez, çoğu durumda, Yüksek LisansÖğrencilerin profesyonel bir derece kazanmak gerekir

Bir Yüksek Lisans kariyer uzmanlık herhangi bir alanda yasal arbitraj Tussles yapmanıza olanak sağlar. Hukuk Yüksek lisans bilgi zenginliği verir, bu derece mezun çoğu insan yasal savunma herhangi bir alanda uzmanlaşmak olabilir.

Birleşik Arap Emirlikleri Eğitim yararları vardır: mezuniyet ve Körfez region.In ek olarak en iyi üniversitelerinden bazı sonra güneş, deniz, kum, vergisiz kazanç, diğer ülkelerde bulunan yüksek sırada üniversitelerin bir dizi şube kampüsleri var BAE.

Birleşik Arab Emirlikleri'nde Top Hukuk Yüksek Lisansları(LLM) hakkında Bilgi İsteyin 2020

Arama Sonucu Filter

LLM

University of Dubai
Kampüs Tam zamanlı 12 aylar Eylül 2020 Birleşik Arap Emirlikleri Dubai

Kanunlar Koleji iki çift binbaşı ile bir LLM sunuyor ve aynı zamanda öğrencilere herhangi iki binbaşı birleştirerek ikili konsantrasyonları ile bir LLM kazanmak için seçeneği sunar.

Kamu Hukuku Yüksek Lisans

UAEU United Arab Emirates University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Ağustos 2020 Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dabi Al Ain + 1 daha

Kamu hukuku uzmanlığı, Devlet ile ilgili, Ceza Hukuku, İdare Hukuku, Uluslararası Hukuk ve Anayasa Hukuku gibi egemen bir devlet olarak yasaları vurgular.

Özel Hukukun Ana

UAEU United Arab Emirates University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Ağustos 2020 Birleşik Arap Emirlikleri Abu Dabi Al Ain + 1 daha

Özel Hukuk, devlet ile bunlar arasındaki ilişkilerden ziyade, bireyler veya kurumlar arasındaki ilişkilerle ilgilenen hukuk dalıdır.