LAWSTUDIES

Brezilya'da En iyi 2 Hukuk Yüksek Lisans Programı Araştır 2021

Legum Magister teriminin bir Yüksek Lisans, bu LLB programları gibi lisans hukuk programları, mezun için kullanılabilen gelişmiş hukuk derecesidir. Bir Yüksek Lisans mutlaka Brezilya'da avukatlık gerekli olmasa da, pek çok hukuk mezunları bu ilgi belirli bir alana odaklanma fırsatı sunuyor bu gelişmiş yeterlilik ulaşmak için gitmek seçin. Brezilya'da üniversitelerde Yüksek Lisans öğrencileri de kendi eğitimlerine devam yoluyla, yurt içinde ve yurt dışında, mesleki ağını genişletmek bulabilirsiniz.

Tipik olarak ders, araştırma, pratik çalışma ve bir ana 'tezi, Brezilya'da akademik kurumlarında Yüksek Lisans programları genellikle son bir iki yıl bir karışımından oluşan. Belirli bir program üzerinde odaklı olmak hukuk uzmanlık alanı içinde, en iyi işletme okulları öğrencilerin ilgi onlara tez yazarken araştırma alanlarında seçme özgürlüğüne sahip.

Bizim kullanışlı web formunu kullanarak sadece bir dakika Brezilya ilgi bir okuldan doğrudan herhangi bir Yüksek Lisans programı hakkında size gönderilmek üzere daha fazla bilgi talep edebilirsiniz. Eğer Brezilya'da bir üniversitede bir Yüksek Lisans programı için başvurabilirsiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağı kaydırın ve daha fazla bilgi için tıklayın.

Arama Sonucu Filter

Anayasa hukuku ve idari master

Grupo Tiradentes
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Mar 2021
<
Tam zamanlı
<
374 saat
Portuguese (Brazil)
Kampüs

Sosyal Demokrat Devlet Kanunun en çarpıcı özelliklerinden biri, Anayasanın üstünlüğü olduğunu. Sonuç olarak, yaratılış teorisi sözde anayasal blok olarak maddi denilen anayasa ...

Devamını oku

Usul hukuku master

Grupo Tiradentes
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Mar 2021
<
Tam zamanlı
<
374 saat
Portuguese (Brazil)
Kampüs

Pratik iyileştirme ve yeni teorik bilgi edinimi için ihtiyaç özellikle yılın 2016 yılında yürürlüğe girmesinden, yeni Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanunu'nun, ile, çeşitli şekille ...

Devamını oku