Hukukogrenimi.com

En iyi Online Hukuk Dereceleri içinde Ceza Hukuku Concord Amerika Birleşik Devletleri 2019

LLM yada Hukuk Yüksek Lisans derecesi akademik bir derecedir ve sıklıkla lisans seviyesinde hukuk eğitimi alan öğrenciler tarafından hukuk eğitiminde belirli bir alana yönelmek için tercih edilmektedir. LLM programları araştırma odaklıdır ve genelde bir yıl sürmektedir.

Akademik bir disiplin olarak ceza hukuku, ceza adalet sisteminin mahkemeler, kanun uygulayıcı kurumlar ve ıslah tesisleri aracılığıyla nasıl çalıştığını kapsamaktadır. Ayrıca suç davranışları teorilerini de kapsamaktadır. Hukuk alanında çalışmak isteyen öğrenciler bu alandan eğitim görmekten yararlanabilirler.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Online LL.M. içinde Ceza Hukuku Concord ABD'nde

1 Sonuçlar Ceza Hukuku, Concord Filter

Uluslararası Ceza Hukuku Yüksek Lisansı

UNH School of Law
e-Öğrenme Tam zamanlı 12 - 60 aylar Ağustos 2019 Amerika Birleşik Devletleri Concord

Uluslararası ceza hukuku kapsamını genişletmek istiyorsun. Avukatların pratik yapması, uluslararası ceza hukuku peyzajını etkileyen son gelişmeleri öğrenir.