Hukukogrenimi.com

Dava 4 Hukuk Yüksek Lisansları(LLM) Karşılaştır

Yasal bir derece kazanan ve belirli bir hukuk alanı hakkındaki bilgilerini daha fazla geliştirmek isteyen öğrenciler bir LLM'yi takip etmeyi seçebilir. Bu tür gelişmiş hukuk derecesi, öğrencilerin yasal alan için geçerli olan belirli bir çalışma alanı hakkında daha fazla şey öğrenmelerine yardımcı olur.

Davada bir LLM nedir? Bu ileri dereceye kadar çalışan öğrenciler genellikle yasal alandaki dava uygulamalarıyla ilgili dersler alırlar. Örneğin, öğrenciler ileri yargı savunuculuğu, ileri düzey kanıt, müzakere ve çatışma yönetimi, ceza davalarında yargılama öncesi uygulama ve tahkim kursları alabilirler. Sınıflar aynı zamanda dava süreci içerisinde ahlak ve anlaşmazlıkları çözmek için davalara alternatifler bulabilirler.

Davada bir LLM kazanmanın temel faydalarından biri, öğrencilerin iki taraf arasındaki anlaşmazlıkların nasıl etkili bir şekilde çözülebileceğini öğrenmeleridir ki bu da onların daha güçlü ve etkili hukuk profesyonelleri olmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, dava uygulamaları konusundaki bilgilerini geliştirebilir ve kendi davalarında daha fazla kazanmalarına yardımcı olabilecek dava taktiklerini düzenleyebilirler.

Bu gelişmiş hukuk derecesini kazanmak için belirlenmiş bir maliyet yoktur. Bunun nedeni, Dava masraflarındaki bir LLM'nin, öğrenim ücretleri ve programın şahsen veya çevrimiçi olarak tutulması gibi birçok faktöre bağlı olmasıdır.

Hukuk davalarında bir LLM ile mezun olan öğrencilerin çoğu, bazı formlarda tartışmacı haline gelir. Bazıları özel sektörde ticari kuruluşlar ya da bireyler için çalışmaya karar verirken, diğerleri devlet için bir kamu savunucusu olarak çalışmaya karar verebilir. Bu dereceyi kazananlar da becerilerini almaya ve onları mahkeme sistemi dışındaki işletmeleri ve bireyleri etkili bir şekilde çözmelerine yardımcı olan profesyonel bir arabulucu olmak için kullanmaya karar verebilir.

Davada bir LLM kazananlar kendilerini başarılı bir kariyere sokma fırsatına sahip olabilirler. Daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

4 Sonuçlar Dava Filter

Dava ve tahkim durumlarda Masters

Catholic University of Central Africa
Kampüs 2 yıl Şubat 2020 Kamerun Yaounde

Bu eğitimin amacı, dava ve tahkim durumlarda avukatları eğitmek.

Yüksek Lisans Dava

George Washington University, Law School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington + 1 daha

Uluslararası bir uyuşmazlık çözümü de dahil olmak üzere başarılı bir avukat - bir dava sahibi olsun ya da olmasın - deneme, müzakere, uzlaşma, arabuluculuk ve alternatif uyuşmazlık çözümleriyle ilgili becerilerde uzmanlaşmalıdır. George Washington Hukuk Okulu'nun Dava ve Uyuşmazlık Çözümü Programı, öğrencilere bugünün karmaşık hukuk uygulamalarında etkili bir şekilde temsil edilmeleri için gereken avukatlık becerilerini geliştirme ve geliştirme ve aynı zamanda bu becerileri eyleme geçirme fırsatları verir.

Savunma Yüksek Lisans Programı (LL.M.)

American University Washington College of Law
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 3 dönem Eylül 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington + 1 daha

Hukuk fakültesinin Stephen S. Weinstein Deneme Savunuculuğu Programı tarafından idare edilen American University Washington College of Law Savunuculuk Yasaları Yüksek Lisans (Advocacy LL.M. Program), titiz bir akademik bileşen ve pratik dava eğitimi geniş bir alanını birleştirir. Program, hukuk bursu ve öğretim deneyimi kazanmak için bir dizi ders, externship ve fırsatlar sunmaktadır. Advocacy LL.M'nin önemli odak noktaları. Program, dava açmada ve etik davalı avukatların eğitilmesinde modern teknolojinin kullanılmasıdır. Programın yenilikçi müfredatı, mezunlara tüm dava konularına hazırlıklı olmalarına yardımcı olacaktır.

Yüksek Lisans of Laws (LLM) - Sivil Dava ve Avukatlık Uzmanlığı

Loyola Law School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles

Hukuk Davasında Bir LLM