Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Dijital Haklar Hukuk Dereceleri Karşılaştır

Bir Yüksek Lisans birçok ülkede akademisyen yolunda ilk adımdır. Belirli bir alanda uzmanlaşmak ya da kapsamlı araştırma üstlenmek için pek çok fırsat sunuyor. Ayrıca hukuk alanında doktora düzeyinde derecesi elde faydalı olabilir.

Okullarla Direkt İletişime Geçin - Dijital Haklar LL.M'ler Karşılaştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Dijital Haklar

Universidad de Leon

Yeni iletişim ve bilgi teknolojilerinden elde edilen ilerlemelere dayanarak, Yasanın karşılaştığı yeni zorluklara cevap verecek olan Siber Güvenlik Yasası ve Dijital Çevr ... [+]

yaklaşık

Yeni iletişim ve bilgi teknolojilerinden elde edilen ilerlemelere dayanarak, Yasanın karşılaştığı yeni zorluklara cevap verecek olan Siber Güvenlik Yasası ve Dijital Çevre alanında uzmanlaşmış profesyonelleri eğitiyoruz.

Temel olarak Hukuk ve Bilgisayar Mühendisliği bölümündeki mezunlara yönelik olmakla birlikte, aynı zamanda lisansüstü üniversite diplomasıyla deneyimlerini kanıtlamak isteyen diğer ilgili derecelere ve profesyonellere de açıktır.

Öğrenmek isteyen varsaSiber güvenliğin teknik yönlerini bilmek ve yönetmek.Dijital ortama bağlı temel özgürlükler ve haklar için koruma önlemlerinin nasıl uygulanacağını bilir ve bilir.Çok disiplinli bir perspektiften, örgüt ve şirketlerdeki siber risklerin yönetimini koordine ve planlayın.Şirketin yasal ve sosyal sorumluluğunun temel ilkelerini ve temellerini dijital ortamlarda nasıl kullanacağınızı bilir ve bilir.Güvenlik açıklarını nasıl tanımlayacağınızı ve bilgilerin teknik yönetimi ile ilişkili siber olayları nasıl planlayacağınızı bilin.Size ne sunuyoruzAzami prestijli işletmelerde müfredat uygulamaları.Multidisipliner EğitimBilgi teknolojisinden elde edilen ilerlemelere dayanarak, Yasanın karşılaştığı yeni zorluklara cevap.Nitelikli istihdam olanaklarının arttırılması.Profesyonel geziler... [-]
İspanya León
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku