Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Amerika Birleşik Devletleri Oklahoma Norman Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı LLM Dereceleri içinde Ekonomi Hukuku çalışmaları Norman Amerika Birleşik Devletleri 2019

Hukuk fakültesi mezunu ve avukat rutin bir Yüksek Lisans uygulamak Bu vergi hukuku ya da uluslararası hukuk gibi hukukun özel bir alanda, uzmanlık kazanmak için, ya da başka bir bir uygulama alanı taşımak için.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Norman, Oklahoma bulunan bir şehir, ABD, yüksek öğretim ve araştırma tesisleri ile ünlüdür. 30.000 'den fazla yerli ve üniversite ve şehrin okullarında banliyö öğrenci çalışma.

Yarı zamanlı LL.M. içinde Ekonomi Hukuku çalışmaları Norman ABD'nde

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Ekonomi Hukuku çalışmaları, Norman

Dereceler
Konum
Amerika Birleşik Devletleri
Oklahoma
Norman
Eğitim türü
Hız
The University of Oklahoma - College of Law

OU Hukuk enerji ve doğal kaynaklar üzerinde duruldu yasal derslerin kendi sunan ön planda yer almaktadır. Ile merkezi pek çok enerji ve doğal kaynakları şirketleri ... [+]

OU Hukuk enerji ve doğal kaynaklar üzerinde duruldu yasal derslerin kendi sunan ön planda yer almaktadır. Oklahoma merkezli birçok enerji ve doğal kaynaklar şirketler grubu, OU Hukuk her yıl enerji ile ilgili alanlarda ve uygulamaların içine mezunlarının çok sayıda gönderir. OU Hukuk çevreye sorumlu bir şekilde enerji ve doğal kaynaklar tüm biçimlerinin sürdürülebilir kalkınma yardımcı, enerji ve doğal kaynaklar hukuku ve politikası lider olmak için hazırlar.

Yüksek Lisans Enerji ve Tabii Kaynaklar tam zamanlı çalışma veya part-time çalışmanın iki yıl bir yıl içinde tamamlanabilir içinde.

Oklahoma Üniversitesi - Hukuk Fakültesi - Yüksek Lisans ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Norman
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku