Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Emlak Hukuku 2 LLM Dereceleri Karşılaştır

Bir LLM programı, kanunun çeşitli alanlarına odaklanan bir programdır. Aksi halde bir Hukuk Yüksek Lisansı olarak bilinen bu derece, belirli bir alanda tam müfredatı tamamlayanlara verilir, bu da bir ila üç yıl arasında bir zaman alabilir.

Gayrimenkul Hukuku'nda LLM nedir? Bu programdaki dersler, öğrencilerin gayrimenkul planlama ve hukuk teorik ve pratik bir anlayış geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Eğitmenler, katılımcıların finans, vergi hukuku, arazi edinimi, konut ve ticari kalkınma, kapanış, taslak, müzakere, inşaat hukuku ve planlama stratejileri hakkındaki anlayışlarını derinleştirmeye odaklanabilir. Bu tür programların genel amacı, öğrencileri, diplomalarını aldıktan sonra gayrimenkul sektöründe çalışmaya başlayabilmeleri için hazırlatmaktır.

Uygulamaya hazır olmanın yanı sıra, bu programın mezunları emlak piyasası ve onu etkileyen eğilimleri güçlü bir şekilde anlama eğilimindedir. Pek çok katılımcı, güçlü müzakere becerileri ve keskin çatışma çözme yetenekleriyle de uzaklaşıyor.

Bir LLM programının maliyeti devletten eyalete, ülkeden ülkeye ve okuldan okula değişir. Öğrenciler başvurmadan önce araştırmalarını ve bütçelerini uygun şekilde yapmalıdırlar.

Gayrimenkul hukuku diplomasına sahip bireyler genellikle ticari, konut ve sanayi mülklerinin satın alınması ve satılması konusunda danışman olarak hareket etmek için gerekli becerilerle donatılmıştır. Konut düzenlemeleri, ihaleler, arazi hukuku veya kiracı kanunu üzerinde odaklanmayı tercih edebilirler. Bireyler hali hazırda kurulmuş şirketler ve kuruluşlar içinde yer bulmaya devam etse de, birçoğu girişimcilik rotasını seçer ve kendi özel hukuk bürosunu başlatır.

Gayrimenkul Hukuku alanında bir LLM sunan okullar söz konusu olduğunda, birçok seçenek var. Bireyin nihayetinde bittiği yer, bulunduğu yere ve kaynaklara bağlıdır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Emlak Hukuku

The John Marshall Law School, Chicago, Illinois

Vergi Hukuku ve Çalışan Hakları John Marshall Law School Merkezi güz 2012 döneminde Emlak Planlama tamamen çevrimiçi LLM sunmaya başladı. ... [+]

Emlak Planlama LLM - Online Only Vergi Hukuku ve Çalışan Hakları John Marshall Law School Merkezi güz 2012 döneminde Emlak Planlama tamamen çevrimiçi LLM sunmaya başladı. Bu yeni Yüksek Lisans programı öğrencileri emlak planlama teorik ve pratik yönlerini ana yardımcı olmak için tasarlanmış kapsamlı bir müfredat vardır. Program kendi derecelerini aldıktan sonra emlak planlama arenada pratik başlamak mümkün olacak pratik hazır mezunları üretmek için yapılandırılmıştır. Program dersleri online teslimat için geliştirilmiş ve ülkenin dört bir yanından uzmanlar tarafından verilmektedir. Fakülte öğrencileri, yasal temelleri sağlam bir teorik temele yanı sıra öğrendiklerini uygulamak için nasıl bir anlayışa almalarını sağlamak için hukuk fakültesi hem profesör ve akademisyenler ve uygulayıcılar içerir. Dersleri online sunulacak yana, katıldığı gereken herhangi bir set sınıf toplantıları olmayacak. Böylece öğrenciler kendi özel ihtiyaçlarını karşılamak kendi akademik programları oluşturmak mümkün olacaktır. Ayrıca, online teslimat işte veya evde ve günün herhangi bir saatinde kendi çalışmaları eğilimi öğrencilerin sağlayacaktır. Online teslimat tarafından sağlanan esneklik ülke genelinde katılımcılarla, çeşitli öğrenci vücut için izin verir. Bu dinamik, kendi coğrafi bölgelerden gelen öğrencilerin pay perspektifler gibi online sınıf tartışmaları daha ilginç ve eğitici hale getirir. Lisans öğrencileri tatmin edici 24 kredi saat, zorunlu derslerin tümünü ve yönetmen tarafından atanan kapsamlı bir emlak planlama projesini tamamlamak zorundadır kazanmak için.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Chicago
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Miami School of Law

... [+]

Joint JD / LL.M. (tam zamanlı seçenek, dereceleri ayrı ayrı kazanmak için zamandan ve ders parasından tasarruf sağlar), veya Üç Kat Yüksek Lisans (JD / MBA / LL.M. Gerçek Emlak Geliştirme) Eşsiz Fakülte, Liderlik ve Kişiselleştirilmiş Dikkat

Gayrimenkul Geliştirme fakültesi, önde gelen hukuk firmalarının ortak olduğu ek alan profesörleri ve araştırmacıları, ABD'nin dört bir yanından gelen uzmanları ve büyük emlak şirketlerinin genel tavsiyelerini içermektedir. Yönetmen, öğrencileri staj yerleştirmeleri ve ders seçimi konularında bireysel olarak danışmanlık yapmaktadır. her dönemin başlangıcı, böylece her bir öğrenci için uygun dersin verildiği bir program düzenlenmesi. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku