Emlak Hukuku 2 Hukuk Yüksek Lisansları(LLM) Karşılaştır

Bir LLM programı, kanunun çeşitli alanlarına odaklanan bir programdır. Aksi halde bir Hukuk Yüksek Lisansı olarak bilinen bu derece, belirli bir alanda tam müfredatı tamamlayanlara verilir, bu da bir ila üç yıl arasında bir zaman alabilir. Gayrimenkul Hukuku'nda LLM nedir? Bu programdaki dersler, öğrencilerin gayrimenkul planlama ve hukuk teorik ve pratik bir anlayış gelişt… Devamını oku

Bir LLM programı, kanunun çeşitli alanlarına odaklanan bir programdır. Aksi halde bir Hukuk Yüksek Lisansı olarak bilinen bu derece, belirli bir alanda tam müfredatı tamamlayanlara verilir, bu da bir ila üç yıl arasında bir zaman alabilir.

Gayrimenkul Hukuku'nda LLM nedir? Bu programdaki dersler, öğrencilerin gayrimenkul planlama ve hukuk teorik ve pratik bir anlayış geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Eğitmenler, katılımcıların finans, vergi hukuku, arazi edinimi, konut ve ticari kalkınma, kapanış, taslak, müzakere, inşaat hukuku ve planlama stratejileri hakkındaki anlayışlarını derinleştirmeye odaklanabilir. Bu tür programların genel amacı, öğrencileri, diplomalarını aldıktan sonra gayrimenkul sektöründe çalışmaya başlayabilmeleri için hazırlatmaktır.

Uygulamaya hazır olmanın yanı sıra, bu programın mezunları emlak piyasası ve onu etkileyen eğilimleri güçlü bir şekilde anlama eğilimindedir. Pek çok katılımcı, güçlü müzakere becerileri ve keskin çatışma çözme yetenekleriyle de uzaklaşıyor.

Bir LLM programının maliyeti devletten eyalete, ülkeden ülkeye ve okuldan okula değişir. Öğrenciler başvurmadan önce araştırmalarını ve bütçelerini uygun şekilde yapmalıdırlar.

Gayrimenkul hukuku diplomasına sahip bireyler genellikle ticari, konut ve sanayi mülklerinin satın alınması ve satılması konusunda danışman olarak hareket etmek için gerekli becerilerle donatılmıştır. Konut düzenlemeleri, ihaleler, arazi hukuku veya kiracı kanunu üzerinde odaklanmayı tercih edebilirler. Bireyler hali hazırda kurulmuş şirketler ve kuruluşlar içinde yer bulmaya devam etse de, birçoğu girişimcilik rotasını seçer ve kendi özel hukuk bürosunu başlatır.

Gayrimenkul Hukuku alanında bir LLM sunan okullar söz konusu olduğunda, birçok seçenek var. Bireyin nihayetinde bittiği yer, bulunduğu yere ve kaynaklara bağlıdır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az

University of Miami School of Law
Tampa, Amerika Birleşik Devletleri

Joint JD / LL.M. (tam zamanlı seçenek, dereceleri ayrı ayrı kazanmak için zamandan ve ders parasından tasarruf sağlar), veya Üç Kat Yüksek Lisans (JD / MBA / LL.M. Gerçek Emla ... +

Joint JD / LL.M. (tam zamanlı seçenek, dereceleri ayrı ayrı kazanmak için zamandan ve ders parasından tasarruf sağlar), veya Üç Kat Yüksek Lisans (JD / MBA / LL.M. Gerçek Emlak Geliştirme) Eşsiz Fakülte, Liderlik ve Kişiselleştirilmiş Dikkat Gayrimenkul Geliştirme fakültesi, önde gelen hukuk firmalarının ortak olduğu ek alan profesörleri ve araştırmacıları, ABD'nin dört bir yanından gelen uzmanları ve büyük emlak şirketlerinin genel tavsiyelerini içermektedir. Yönetmen, öğrencileri staj yerleştirmeleri ve ders seçimi konularında bireysel olarak danışmanlık yapmaktadır. her dönemin başlangıcı, böylece her bir öğrenci için uygun dersin verildiği bir program düzenlenmesi. " Bu program hem gayrimenkul hukuku hem de gayrimenkul geliştirme gibi çok önemli alanlara öğrencileri açığa çıkardığı için gayrimenkul geliştirme alanında ilgilenen veya şu anda uygulayan herhangi yeni bir hukuk okulu mezunu, avukat veya iş kişi için harika. -
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Eyl 2020
Kampüs
e-Öğrenme
 
The John Marshall Law School, Chicago, Illinois
Chicago, Amerika Birleşik Devletleri

Vergi Hukuku ve Çalışan Hakları John Marshall Law School Merkezi güz 2012 döneminde Emlak Planlama tamamen çevrimiçi LLM sunmaya başladı.

Vergi Hukuku ve Çalışan Hakları John Marshall Law School Merkezi güz 2012 döneminde Emlak Planlama tamamen çevrimiçi LLM sunmaya başladı. -
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Yarı zamanlı
Ingilizce
Eyl 2020
e-Öğrenme