Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Göçmen Kanunu 3 LLM Programları Karşılaştır

Yasal alanda, kanunun bireysel yönleri hakkında uzman bilgisi sahibi olmak yararlı olabilir. Alanda kariyer yapmak isteyen öğrenciler başarılı olmak için ihtiyaç duydukları uzmanlık bilgisini kazanmak için bir LLM programına kaydolmayı seçebilirler.

Göçmenlik Hukukunda LLM Nedir? Bu tür bir program genellikle sınır güvenliği, teknoloji, siber güvenlik, gizlilik güvenliği, askeri operasyonlar ve istihbarat gibi konularda kapsamlı bilgi vererek öğrencileri gelecekteki hukuk kariyerlerine hazırlar. Öğrenciler aynı zamanda konuyla ilgili tam bir anlayış sağlamak için idari hukuk, ulaştırma güvenliği ve federal müteahhitlik eğitimi de alabilirler.

Öğrenciler genellikle bir LLM programına kayıtlıyken kritik bir beceri seti geliştirirler. İletişim ve dil becerileri, müşterileriyle bağlantı kurmalarına ve iş ağları kurmalarına yardımcı olabilir ve gelecekteki iş gelişmelerine potansiyel olarak yol açabilir. Güçlü problem çözme becerileri, yaşamın çeşitli alanlarında faydalı olabilir.

Bir LLM programının fiyatını belirlemek için, en iyi eylem şekli genellikle doğrudan ilgili okullarla iletişim kurmaktır. Her okul farklı ve kendi öğrenim ücretini belirlediği için, programın maliyeti büyük ölçüde değişir.

Daha önce hiç olmadığı kadar çok ülkeye göç eden daha fazla insanla, göçmenlik yasasında bir geçmişe sahip çalışanlara olan talep artıyor. Bazı öğrenciler göçmenlik avukatları olmayı tercih ederken, diğerleri teknoloji uzmanı olarak çalışmakta, göçmenler üzerinde arka plan kontrolleri yapmaktadırlar. Birçoğu gümrük memuru olarak çalışıyor. Diğerleri göçmenlik memurları ve göç ve iç güvenlik kurumları için çalışan diğer hükümet yetkilileri olarak kariyer peşinde koşuyorlar.

Bir LLM programı kampüste veya çevrimiçi olarak sunulabilir. Çevrimiçi ders almak, öğrenimlerini aileleri ve kariyerleriyle dengelemeye çalışan öğrenciler için harika bir seçenek olabilir. Doğru okulu bulmak için, aşağıdaki programınızı arayınız ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurunuz.

Devamını oku Daha Az

3 Sonuçlar Göçmen Kanunu

Western Michigan University, Cooley Law School

WMU-Cooley Hukuk Fakültesi bir LL.M. sunan ülkedeki ilk hukuk okullarından biridir Vatan ve Milli Güvenlik Hukuku derecesi. Kanunlar derecesi Bu Master yoğun hava ve ulaş ... [+]

Master of Laws: Anayurt ve Milli Güvenlik

Vatan ve Milli Güvenlik Hukuku

WMU-Cooley Hukuk Fakültesi bir LL.M. sunan ülkedeki ilk hukuk okullarından biridir Vatan ve Milli Güvenlik Hukuku derecesi. Kanunlar derecesi Bu Master yoğun hava ve ulaşım güvenliği çalışma, sınır güvenliğini, Amerika Birleşik Devletleri, istihbarat ve gizlilik sorunları ve teknoloji ve siber güvenlik içinde askeri operasyon içerir. Federal müteahhitlik ve idare hukuku pratik dersler de yer almaktadır. Bu program içinde benzersiz ve çekici kursları, Direktörü Michael McDaniel en farklı deneyimi ile üst düzey görevlerde sivil ve askeri ve federal ve devlet hem de geliştirildi. Bu program kapsamında öğrenciler prestijli HNS Law Review, yılda iki kez yayımlanan bir öğrenci düzenlenmiş yasal dergi görev için fırsat var. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Lansing
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Middlesex University London

Bu derece, Avrupa Birliği Hukuku, Avrupa göç, iltica ve sınır yönetimi konusunda uluslararası yasa ve politikalar altında kişilerin serbest dolaşımını düzenleyen yasal re ... [+]

Neden Middlesex Üniversitesi'nde çalışma LLM Göç Hukuku ve Politikası?

Middlesex Üniversitesi Hukuk Fakültesi Azınlık Sorunları BM Forumu'nun 8 oturumu başkanlık Okul Profesör Joshua Castellino Dekanı ve Doçent Dr. Helena Wray dahil göç alanında uluslararası uzmanlar, bir dizi ev sahipliği . Onun meslektaşı Cinsiyet Profesörü, Göç ve Vatandaşlık Elenore Kofman yanı sıra, Dr. Wray İngiltere Çocuk Komiserliği adına göç araştırmalar yapmıştır.

özünde sosyal adalet duygusu güçlü ve sitede merkezli ünlü Avrupa İnsan Hakları Savunuculuk Merkezi, Okul, uluslararası göç politikası alanında olumlu eylem için bir güçtür.

... [-]
Birleşik Krallık London UK Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Vrije Universiteit Amsterdam

Savaş suçları, insanlığa karşı suç ve soykırımdan toplumları bozan ve uluslararası barış ve güvenliğe karşı bir tehdit oluşturmaktadır. Teorilerini geliştirirken bu insan ... [+]

Savaş suçları, insanlığa karşı suç ve soykırımdan toplumları bozan ve uluslararası barış ve güvenliğe karşı bir tehdit oluşturmaktadır. Teorilerini geliştirirken bu insan davranışlarını anlamak ve bu vahşete tepki için etkili stratejiler tasarlanması son derece zordur. Uluslararası Suçlar ve Kriminoloji ölçmek ve bu suçları araştırmak için nasıl öğreneceksiniz hangi disiplinlerarası bir yüksek lisans programıdır. Sen eleştirel uluslararası ceza hukuku ve hakikat komisyonları ve af olarak geçiş dönemi adaleti alternatif modları, yansıtmak için zorlanmaktadır. Yüksek Lisans Programı benzersiz: dünya çapında başka bir üniversite tarafından sunulan değildir. Vrije Universiteit Amsterdam, Lahey, dünyanın yasal sermaye yakındır.... [-]

Hollanda Amsterdam
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku