Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Gürcistan Tbilisi Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Tbilisi Gürcistan En iyi LLM Programları 2019/2020

Kanunlar Yüksek Lisans veya Master hukuk uluslararası düzeyde tanınan yüksek lisans derecesi. Yüksek Lisans programları genellikle ilk hukuk diploması almış olanlara açıktır.

Bir LLM (Hukuk Yüksek Lisans) takip öğrenciler hukuk belirli bir alana okuyan bir iki yıl geçirmek. Onların ileri eğitim onları böyle uluslararası hukuk ve vergi hukuku olarak uzmanlık ile çalışmak için hazırlar.

Gürcistan Avrasya'nın Kafkasya bölgesinde egemen bir devlettir. Karadeniz kıyısında yer alan otel, Azerbaycan ile Türkiye ve Ermenistan ile güneyinde, Rusya'nın kuzey ve kuzeydoğusunda sınırlı ve güneydoğu edilir.

1 milyondan fazla nüfusu ile en büyük şehri olarak, Tiflis de sermaye Gürcistan olduğunu. Bu Kura Nehri kıyısında yer almaktadır. Kentin yüksek öğrenim birkaç büyük kuruluşlar vardır ve aralarında Gürcistan en büyük ve ana Üniversitesi - Tiflis Devlet Üniversitesi.

in Tbilisi Gürcistan'da Hukuk Dereceleri Araştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

The University Of Georgia

Uluslararası Ticaret Hukuku (IBL) eğitimi sizi diğer hukuk yüksek lisans öğrencilerinden ayıracak. İşletme, Hukuk ve İngilizce seviyelerindeki bilginiz büyük ölçüde geliş ... [+]

Bu, önemli ve büyüyen bir hukuk alanını hedefleyen bir hukuk ustasıdır. Bu programı benzersiz kılan özellikler şunlardır: 1) Uluslararası Ticaret Hukukuna Odaklanma; 2) Yoğun Yasal Araştırma

Programın direktörü ABD'den. Öğretim üyelerimizin çoğu (kabaca ¾) Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık veya Batı Avrupa'daki üniversitelerden ileri derecelere sahiptir. Yargı kararlarını analiz etmeye odaklanan vaka çalışması yönteminin yanı sıra, öğrencilerin aktif olarak katılmaya teşvik edildikleri etkileşimli sınıflara vurgu yaparak, bu yargı bölgelerinde kullanılanlara benzer öğretim yöntemlerini benimsedik.

Yasal Araştırma ve Yazma (LRW) müfredatı, programın temel unsurlarından biridir. Öğrenciler üç dönem boyunca üç LRW dersi tamamlamak zorundadırlar: Hukuki Taslak Hazırlama, Akademik Yazma ve Mahkeme Mahkemesi. Tüm öğrenciler daha sonra, yeni bir hukuk meselesinin yasal araştırmasını içeren, hem davacı hem de davacı pozisyonlarını ve sözlü savunuculuğunu destekleyen özetler yazan sıkı bir mahkeme yarışmasında yarışmalıdır. Bazı öğrenciler birkaç uluslararası yarışma yarışmasından birinde yarışırken, bazıları da bir iç yarışmada yarışmaktadır.... [-]

Gürcistan Tbilisi
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku