Hukukogrenimi.com

Gambia Online Gambiya Top Hukuk Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Bir uzman Yüksek Lisans derece hukuk belirli bir alanda uzmanlık yoğunlaştırmak ya da değiştirmek için avukat sağlar. Belirli bir alanda özel bir konsantrasyon yeni fırsatlar açabilir var.

Hukuk profesyonel bir derecesine sahip olanlar en iyi işletme okulları olarak kısaltılır Hukuk Masters gelişmiş bir akademik derece, takip edebilirsiniz. Ders almak için, hukuk hem de geniş saha deneyimi bir birinci derece olması gerekir. Bu dünya genelinde ülkelerin bir dizi sunulmaktadır.

Kötü ekonomik durum ile birleştiğinde kaynakların aşırı eksikliği Gambiya yüksek öğrenim diploması isteyenler için kötü bir seçim yaptı. Eğitimli Gambians sayısı artıyor olsa da, hala uluslararası ortalamanın çok altındadır.

Gambia Online Gambiya'da Hukuk Dereceleri Araştır 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Uluslararası Hukuk ve Antlaşma Hukukunda Çevrimiçi Yüksek Lisans

EUCLID (Euclid University)
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 - 18 aylar Açık Kayıt Amerika Birleşik Devletleri Washington Gambiya Gambia Online + 3 daha

Bu LLM, uluslararası hukukta (diğer bir deyişle Avrupa Üniversitesi Enstitüsü tarafından sunulan) hükümetler arası bir kuruluş tarafından sunulan dünyanın sadece iki LLM derece programından biridir.