LAWSTUDIES

Bombay Hindistan Top LLM Dereceleri 2020/2021

Mumbai (Bombay), heyecan verici ve farklı bir şehir, kültür, sanat ve mükemmel eğitim kurumları çeşitli bir finans merkezi. Bu, uluslararası ve yurt içi hem de öğrenciler için Yüksek Lisans çalışmaları için popüler bir yerdir.

Mumbai Yüksek Lisans için, öğrenciler bir alanda odak noktası, bazı çevre hukuku örnekler, insan hakları, iş hukuku, fikri mülkiyet, anayasa ve idare hukuku seçin. Mumbai Yüksek Lisans için, program uzunlukları çalışmalarına bağlı olarak değişir, ama tam zamanlı çalışmalar için ortalama uzunluğu yaklaşık iki yıl. Mumbai Yüksek Lisans elde Öğrenciler titiz kurs, seminerler, konferanslar ve nihai da tez içeren zorlu müfredat yaşayacaksınız. Mumbai LLM takip Öğrenciler, yargı süreci, anayasa hukuku ve Hindistan'da araştırma ve uluslararası odak kursları aracılığıyla gerçek dünya sorunları teorinin pratik uygulama öğreneceksiniz.

Mumbai (Bombay) seçenekleri aşağıda LLM bir göz atın ve kişisel ve profesyonel hedeflerine ulaşma yolunda bir sonraki adımı atmaya!

Arama Sonucu Filter

Avrupa hukuk ve ekonomi ustası (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Hukuk ve İktisat (EMLE) programında bu Avrupa Master iki, hatta üç Avrupalı ​​ve Avrupalı ​​olmayan üniversiteler disiplinler arası hukuk çalışmaları ve ekonomi için eşsiz bir ...

Devamını oku