Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Hollanda Nijmegen Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Nijmegen Hollanda En iyi Hukuk Yüksek Lisanları 2019/2020

LLM yada Hukuk Yüksek Lisans derecesi akademik bir derecedir ve sıklıkla lisans seviyesinde hukuk eğitimi alan öğrenciler tarafından hukuk eğitiminde belirli bir alana yönelmek için tercih edilmektedir. LLM programları araştırma odaklıdır ve genelde bir yıl sürmektedir.

Bir Yüksek Lisans kariyer uzmanlık herhangi bir alanda yasal arbitraj Tussles yapmanıza olanak sağlar. Hukuk Yüksek lisans bilgi zenginliği verir, bu derece mezun çoğu insan yasal savunma herhangi bir alanda uzmanlaşmak olabilir.

Hollanda Kuzey-Batı Avrupa'da on iki il ve Karayipler'de üç adadan oluşan Hollanda, Kraliyeti bir kurucu ülke. İngilizce konuşan öğrenciler uygun dersler bulma herhangi bir sorun olacaktır. Hollanda'da üniversitelere başvuran uluslararası öğrenciler için çeşitli burs mevcuttur.

Nijmegen Hollanda kalbinde güzel bir şehir. Bu, turizm ve eğitim olanakları ile tanınır. Çeşitli iyi üniversiteler Radboud Üniversitesi Nijmegen gibi burada bulunmaktadır. Ayrıca, kaliteli eğitim arayan herkese bu şehre hareket etmelidir.

in Nijmegen Hollanda'da Hukuk Dereceleri Araştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Radboud University

LL.M. Uluslararası ve Avrupa Hukukundaki program, öncelikle uluslararası boyutta hukuki bir kariyer yapmak amacıyla Avrupa Birliği hukuku ile ilgili anlayış ve bilgilerin ... [+]

LL.M. Uluslararası ve Avrupa Hukukundaki program, öncelikle uluslararası boyutta yasal bir kariyere sahip olmak amacıyla Uluslararası ve Avrupa Birliği hukuku hakkındaki bilgilerini ve bilgilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu yüksek lisans, Avrupa hukuku alanında, rekabet hukuku, göçmenlik hukuku, dış ilişkiler hukuku, adli koruma ve uluslararası kamu hukuku gibi kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Öğrenciler uluslararası bir hukuk kariyeri için sağlam bir temel alırlar.

Uzmanlar

Yüksek Lisans Uluslararası ve Avrupa Hukuku programının öğrencisi, akademik personelimizin kapsamlı deneyim ve uzmanlığından yararlanır. Yaklaşık yirmi yıl önce, Radboud University Hukuk Fakültesi, Avrupa Hukuku programına başlayan ilk Hollanda oldu. Geçtiğimiz yıllarda Fakülte, Avrupa (rekabet) hukuku, göçmenlik hukuku ve özel hukuk alanında uluslararası bir üne kavuşmuştur. Öğretme yaklaşımı, küçük ölçekli, kişisel ve etkileşimlidir. Sınıflar kasıtlı olarak küçük tutulduğundan, yüksek lisans öğrencileri hem eğitmenlerle hem de diğer öğrencilerle yakın temas halindedir. Radboud University Hukuk Fakültesi, öğrenci memnuniyeti için Hollanda'da bir numara olarak derecelendirildi.... [-]

Hollanda Nijmegen
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku