Hukukogrenimi.com

in Utrecht Hollanda Top Hukuk Yüksek Lisans Programları 2019/2020

Hukuk fakültesi mezunu ve avukat rutin bir Yüksek Lisans uygulamak Bu vergi hukuku ya da uluslararası hukuk gibi hukukun özel bir alanda, uzmanlık kazanmak için, ya da başka bir bir uygulama alanı taşımak için.

Bir Yüksek Lisans hukuku belirli bir alanda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler tarafından takip edilir bir lisans hukuk derecesi. Bu özel eğitim alan mezunlar genellikle küresel yasal ortamlarda çalışmak için nitelikli.

Insanlar, dil, ve Hollanda kültürü "Hollanda " olarak adlandırılır. Modern bir Avrupa ülkesi bugün, Hollanda son derece uluslararası niteliğini muhafaza ve liberal zihniyet ile tanınır. Hollanda birçok üniversite vardır. Ülkenin son zamanlarda lisans / yüksek lisans sistemine kendi başlıkları dönüştürülmüş.Akademik (teorik bilgi ile ilgili daha fazla odaklanarak, aka "Universiteit ") veya Uygulamalı Bilimler (pratik bilgi ile ilgili daha fazla odaklanarak, aka "Hogeschool "): Üniversitelerin iki türü vardır

Utrecht zengin kültürü ve hakim Hollanda geleneklerin varlığı ile ünlüdür. Kültür, sanat ve tarih okuyan ilgilenen herkes, Utrecht gitmek için en iyi yerlerden biridir. Bu Utrecht Üniversitesi gibi kurumların da kaliteli eğitim için bilinir.

in Utrecht Hollanda'da Hukuk Dereceleri Araştır 2019/2020

Arama Sonucu Filter

Uluslararası Kamu Hukuku Yüksek Lisans

Utrecht University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Utrecht Middelburg + 1 daha

Utrecht University Uluslararası Kamu Hukukunda (PIL) master programımız, küresel nüfusun karşılaştığı yasal sorunları ele almak için size geniş bir araç yelpazesi sunar.

Yasal Araştırmada Usta

Utrecht University
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Hollanda Utrecht Middelburg + 1 daha

Standart bir yıllık sürenin ötesine geçen, yüksek lisans düzeyindeki bir yüksek lisans programını tamamlama fırsatını ister misiniz? Utrecht University iki yıllık Hukuk Araştırmaları uzmanı sizin için mükemmel bir seçim olabilir!

Avrupa Hukukunda Usta

Utrecht University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Utrecht Middelburg + 1 daha

Tamamen İngilizce öğretilen Avrupa Hukuku alanındaki LLM programımız, bu zorlu ve dinamik alana girerek sizi hem program sırasında hem de sonrasında size birçok yeni fırsat sunuyor.