Hukukogrenimi.com

Hollanda'da En iyi 36 Hukuk Yüksek Lisans (LLM) Hepsini İncele 2019/2020

Hollanda lisansüstü hukuk diploması programları için dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Uluslararası bir öğrenci nüfusuna sahip Hollanda, çeşitliliği kucaklayan. Öğrenciler ileri görüşlü bir toplum, kültürel gelişimi için sayısız fırsatlar ve Hollanda'da yaşayan ve çalışılırken deneyimli entelektüel uyarım ve keyfini çıkarın. Hollanda'da bir LLM ile, öğrenciler, görmek ve keşfetmek için şeyleri hiçbir sıkıntısı olacaktır.

Hollanda programları LLM içinde hukukun belirli bir alanda uzmanlık kazanmak için pek çok fırsat vardır. Hollanda'da bir Yüksek Lisans Uzmanlık alanları arasında Avrupa hukuku, uluslararası hukuk, vergi, maliye, ceza hukuku, iş, teknoloji ve ekonomi, birkaç diğer seçenekleri içerir. Hollanda programları Yüksek Lisans Programı mezunları, gelişmiş olabilir büyük bir profesyonel ağ ve değerli bir uluslararası deneyim global iş piyasasında bir rekabet avantajı sağlayan hem de istifade edebilirsiniz.

Sizin için doğru olan Hollanda LLM bulmak için aşağıdaki programları göz atabilirsiniz. Geleceğe yönelik bir sonraki adım, bugün al!

Arama Sonucu Filter

Uluslararası ve Avrupa Hukuku Yüksek Lisans Programı

Radboud University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 Hollanda Nijmegen

LL.M. Uluslararası ve Avrupa Hukukundaki program, öncelikle uluslararası boyutta hukuki bir kariyer yapmak amacıyla Avrupa Birliği hukuku ile ilgili anlayış ve bilgilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Avrupa hukuk ve ekonomi ustası (emle)

University of Haifa, Faculty of Law
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İsrail Haifa Almanya Hamburg Fransa Aix-en-Provence Polonya Warsaw Hollanda Rotterdam İtalya Bologna Belçika Ghent Hindistan Mumbai Avusturya Vienna + 16 daha

Hukuk ve İktisat (EMLE) programında bu Avrupa Master iki, hatta üç Avrupalı ​​ve Avrupalı ​​olmayan üniversiteler disiplinler arası hukuk çalışmaları ve ekonomi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Her ortak üniversite ödüller bir yüksek lisans (Yüksek Lisans / Yüksek Lisans / Yüksek Lisans).

Uluslararası İş Hukuku Yüksek Lisans: İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

VU Amsterdam , Avrupa'da iş hayatında seçkin bir yüksek lisans derecesini, günümüzün en karmaşık yasal sorunlarından biri olan sürdürülebilirlik üzerine odaklanmış özel bir Uluslararası İş Hukuku derecesi sunan ilk üniversitedir. İklim dünyasının iklim değişikliğinin yarattığı varoluşsal tehdidi kabul etmesi kurumsal dünya için biraz zaman aldı. Ancak şimdi, sürdürülebilirlik, iş başarısı ve iş yaşamı ile el ele gider. VU Amsterdam hem kamu hem de özel sektörde yüksek talep gören bir avukat olmanıza yardımcı olacaktır.

Hukuk Yüksek Lisans: Uluslararası Teknoloji Hukuku

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

ITL, Law LLM yüksek lisans programının tam zamanlı, bir yıllık uzmanlık alanıdır.

Uluslararası İş Hukuku Yüksek Lisans: Finans ve Davranış

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

Bu yasal yüksek lisans programının çok köklü multidisipliner perspektifleri vardır. Hukuk, düşüncemizin en önemli noktasıdır. Sözleşme Hukuku, Tort Hukuku, Kurumsal Form, İflas Kanunu ve Düzenleyici Kanun gibi klasik alanlar derinlemesine öğretilecektir. Uluslararası bir bağlamda çalışabilmeniz için ilkelere odaklanacağız; ulusal yasaların ayrıntıları ele alınmayacaktır.

Hukuk usta: ulusötesi yasal çalışmalar

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

Çeşitli yabancı kökenden gelen programın öğretim görevlisi ve araştırmacı içinde birlikte çalışırlar. Hukuk Vrije ve Üniversite Amsterdam Fakültesi birleşik AB Hukuku, Uluslararası Kamu Hukuku, İnternet Yönetişimi ve Yasal teori tüm bir ortak araştırma programı olan ayırt edici olduğunu. Bu yaklaşım, geniş sağlar ve derinlik, ulusötesi hukuki konularda analizinde aynı anda ...

Uluslararası göç ve mülteci hukuku: hukukunda usta

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

Savaş suçları, insanlığa karşı suç ve soykırımdan toplumları bozan ve uluslararası barış ve güvenliğe karşı bir tehdit oluşturmaktadır. Teorilerini geliştirirken bu insan davranışlarını anlamak ve bu vahşete tepki için etkili stratejiler tasarlanması son derece zordur. Uluslararası Suçlar ve Kriminoloji ölçmek ve bu araştırmayı nasıl öğreneceksiniz hangi disiplinlerarası bir yüksek lisans programı ...

Avrupa hukuk ve ekonomi ustası (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Fransa Aix-en-Provence İtalya Rome Belçika Ghent İsrail Haifa Avusturya Vienna Almanya Hamburg Hollanda Rotterdam Polonya Warsaw Hindistan Mumbai İspanya Barcelona + 18 daha

Hukuk ve İktisat (EMLE) programında bu Avrupa Master iki, hatta üç Avrupalı ​​ve Avrupalı ​​olmayan üniversiteler disiplinler arası hukuk çalışmaları ve ekonomi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Ortak bir LL.M. olacak Hamburg, Ghent ve Rotterdam'daki üniversiteler ve diğer tüm ortak üniversiteler, yüksek lisans derecesi (LL.M / MA / M.Sc.) kazandıracaktır.

Advanced LL.M. Uluslararası Uyuşmazlık Çözüm ve Tahkiminde

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden The Hague + 2 daha

Leiden University Uluslararası Uyuşmazlıkların Çözümü ve Tahkiminde İleri Çalışmalarda Hukuk Yüksek Lisansı (LLM), uluslararası uyuşmazlıkların çözülmesi ve uluslararası hukukta tahkim teorisi ve pratiği üzerine yüksek düzeyde bir lisansüstü programdır.

Advanced LL.M. Küresel ve Avrupa İş Hukukunda

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden The Hague + 2 daha

İş kanunu artık tamamen ulusal bir mesele değil. Bu nedenle, iş hukukunun küresel ve Avrupa boyutlarını bilmek ve anlamak, her iş avukatının uygulanmasında esastır.

LLM Advanced Studies in European and International Human Rights Law

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Leiden The Hague + 1 daha

When human rights are violated by a particular state, is it more effective to use the national, regional or international human rights protection mechanisms to address the issue? And what mechanism will probably be most effective in addressing specific types of human rights violations?

Avrupa ve Uluslararası İnsan Hakları Hukukunda LLM İleri Çalışmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden The Hague + 1 daha

Avrupa ve Uluslararası İnsan Hakları Hukuku Yüksek Lisans, karşılaştırmalı bir perspektif içinde çalışarak çoklu insan hakları mekanizmalarının bir arada yaşamanın birlikte yaşama ve etkileşimini sağlar.

Uluslararası Çocuk Haklarında LLM İleri Çalışmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden The Hague + 2 daha

Çocuk haklarının çok katmanlı ve yasal disiplinler arası doğası, çocukların pozisyonu için anlam ve etkilerini değerlendirebilmek için uzmanlık bilgisi gerektirir.

LLM Hukukta İleri Çalışmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2020 Hollanda Leiden The Hague + 2 daha

Leiden Hukuk Fakültesi, Hukukta yoğun bir yıllık İleri Düzey Yüksek Lisans programı başlatmasıyla gurur duyuyor

LLM Hukuk ve Dijital Teknolojiler İleri Çalışmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden The Hague + 2 daha

Hukuk ve Dijital Teknolojilerdeki Gelişmiş Ustalar, sistematik ve pratik bir şekilde, çok çeşitli temel konulardaki yasal ve düzenleyici teori ve sistemleri kapsar.