Hukukogrenimi.com

Hollanda'da En iyi 36 Hukuk Yüksek Lisans (LLM) Hepsini İncele 2020

Hollanda lisansüstü hukuk diploması programları için dünyanın her yerinden gelen öğrencilerin ilgisini çekmektedir. Uluslararası bir öğrenci nüfusuna sahip Hollanda, çeşitliliği kucaklayan. Öğrenciler ileri görüşlü bir toplum, kültürel gelişimi için sayısız fırsatlar ve Hollanda'da yaşayan ve çalışılırken deneyimli entelektüel uyarım ve keyfini çıkarın. Hollanda'da bir LLM ile, öğrenciler, görmek ve keşfetmek için şeyleri hiçbir sıkıntısı olacaktır.

Hollanda programları LLM içinde hukukun belirli bir alanda uzmanlık kazanmak için pek çok fırsat vardır. Hollanda'da bir Yüksek Lisans Uzmanlık alanları arasında Avrupa hukuku, uluslararası hukuk, vergi, maliye, ceza hukuku, iş, teknoloji ve ekonomi, birkaç diğer seçenekleri içerir. Hollanda programları Yüksek Lisans Programı mezunları, gelişmiş olabilir büyük bir profesyonel ağ ve değerli bir uluslararası deneyim global iş piyasasında bir rekabet avantajı sağlayan hem de istifade edebilirsiniz.

Sizin için doğru olan Hollanda LLM bulmak için aşağıdaki programları göz atabilirsiniz. Geleceğe yönelik bir sonraki adım, bugün al!

Arama Sonucu Filter

Avrupa hukuk ve ekonomi ustası (emle)

University of Haifa, Faculty of Law
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İsrail Haifa Almanya Hamburg Fransa Aix-en-Provence Polonya Varşova Hollanda Rotterdam İtalya Bologna Belçika Ghent Hindistan Bombay Avusturya Viyana + 16 daha

Hukuk ve İktisat (EMLE) programında bu Avrupa Master iki, hatta üç Avrupalı ​​ve Avrupalı ​​olmayan üniversiteler disiplinler arası hukuk çalışmaları ve ekonomi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Her ortak üniversite ödüller bir yüksek lisans (Yüksek Lisans / Yüksek Lisans / Yüksek Lisans).

Uluslararası İş Hukuku Yüksek Lisans: İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

İklim değişikliğiyle mücadele için yasal yerler nelerdir? İşletmeler ve hükümetlerin sürdürülebilirlik açısından hangi hakları ve sorumlulukları var? Devletler politikalarını Paris 2015 Anlaşması ile uyumlu hale getirmek zorunda kalabilir mi? Şirketler hukuku yeşil işletmeleri nasıl kolaylaştırabilir? VU Amsterdam , Avrupa’da iş hukukunda seçkin, çok yönlü bir yüksek lisans derecesi olan ve günümüzün en karmaşık yasal zorluklarından birine odaklanan özel bir Uluslararası İşletme Hukuku derecesi sunan ilk üniversitedir: iklim değişikliği. Kurumsal dünyanın iklim değişikliğinin yol açtığı insanlığa yönelik varoluşsal tehdidi kabul etmesi biraz zaman aldı. Fakat şimdi, sürdürülebilirlik iş başarısı ve iş dünyası ile el ele gidiyor. VU Amsterdam , hem kamu hem de özel sektörde yüksek talep gören bir avukat olmanıza yardımcı olacak.

Hukuk Yüksek Lisans: Uluslararası Teknoloji Hukuku

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

Teknoloji, yasalarımızın çoğunun yaratıldığı zaman hayal ürünü olan durumlar yaratır. Robotlar, biyoteknoloji, otonom araçlar ve silahlar ve sonsuz veri toplanması ve sıkıştırılması - bir insan olmak ne anlama geliyor? Ve birbirimizle ve doğal dünyayla nasıl ilişki kurarız? Bunlar teknolojik ilerleme karşısında kendimize tekrar sormak zorunda kaldığımız sorular. Hukuk, bulduğumuz cevapları biçimlendirir ve yansıtır. Uluslararası teknoloji hukukundaki temel derslerin yanı sıra büyük veriler, insan hakları ve güvenlik konularında uluslararası silahlar kanunu, biyoteknoloji ve hukuk, robotlar ve yapay zeka ve blok zinciri ve yıkıcı teknoloji gibi konulardan birini seçeceksiniz. Düzenleme ve teknolojinin sınırlarını araştırmak isteyen dost, erişilebilir ve uluslararası bir öğretmen ve öğrenci grubunun bir parçası olacak ve talep üzerine bilgi ve becerileri olan bir uzman olarak mezun olacaksınız.

Uluslararası İş Hukuku Yüksek Lisans: Finans ve Davranış

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

Bu yüksek lisans programı, geleceğin daha geniş alanında yollarını bilen avukatlar sunar. Yasa hala çok önemli. İşkence kanunu, sözleşme kanunu, şirketler kanunu, düzenleyici kanun ve iflas kanunu; bu alanların anatomisi derinlemesine incelenmiştir. Ancak daha fazla bakış açısı eklendi. Kurumsal finansmanın yasal yönünü inceleyeceğiz, aynı zamanda temel bilançolara ve kar zarar hesaplarına da gireceğiz; bankaların faaliyet gösterdiği düzenleyici çerçeveyi inceleyeceğiz, aynı zamanda toplumdaki rolünü de sorgulayacağız; Sözleşme hukukunun yapısını inceleyeceğiz, aynı zamanda sözleşme müzakerelerinin ve uyuşmazlık çözümünün arkasındaki psikolojiye de odaklanacağız. Kısacası, hem yasa anlayışımızı derinleştiren hem de finans, psikoloji ve etik gibi yasanın birbiriyle etkileşime girdiği alanlarla ilgili bilgilerimizi güçlendiren çok disiplinli bir yüksek lisans programı sunuyoruz.

Hukuk Yüksek Lisans: Uluslararası Hukuki Araştırmalar

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

Avrupa ve uluslararası hukukun temel ilkelerini derinlemesine inceleyecek ve küreselleşmekte olan bir dünyada hukukun rolünü ve bunun geleneksel egemenlik ve demokrasi düşüncelerimize getirdiği zorlukları anlamak için bunun ötesine geçeceksiniz. Seçmeli dersler uzmanlaşmaya izin verir ve çıkarlarınızın insan hakları, ekonomik hukuk, anayasal ilkeler, güvenlik ve terörizm, eşitlik ve adalet veya küresel ısınma ve internet gibi sınır ötesi fenomenler olup olmadığına ya da Ulusötesi Hukukun samimi ve çeşitli birimlerinde olup olmadığına bakar. Çalışmalar, sizi kariyerinizde daha da ileri götürecek olan Yüksek Lisans derecesine (LLM) ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Hukuk Yüksek Lisans: Uluslararası Göçler ve Mülteci Hukuku

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Hollanda Amsterdam

Savaştan kaçan Suriye İç Savaşı'ndan gelen mülteciler daha sonra acil ve karmaşık yasal konulara girmeye zorlanıyor. Avrupa'da ailesiyle yeniden bir araya gelmek isteyen Filipinli bir anne de benzer engellerle karşı karşıya. Her ikisi de insani ve insan hakları hukuku arasındaki karşılıklı ilişkilerle ve uluslararası ve yerel hukuk sistemleri arasındaki etkileşimlerle karşı karşıya kalmaktadır. Uluslararası göç ve mülteci hukuku bu nedenle çok çeşitli açılardan ve disiplinlerden analiz edilmelidir. Bu uzmanlık uluslararası göçü uluslararası ve Avrupa hukuku perspektifinden inceler ve iç hukuk düzeninde nasıl işlediklerine odaklanır. Uluslararası, Avrupa ve iç hukuk arasındaki etkileşim, bu uzmanlığın özel bir odak noktasıdır ve çağdaş Uluslararası Göç ve Mülteci Hukukunun kilit konularının karmaşıklığını anlamanızı ve analiz etmenizi sağlar.

Avrupa hukuk ve ekonomi ustası (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Fransa Aix-en-Provence İtalya Roma Belçika Ghent İsrail Haifa Avusturya Viyana Almanya Hamburg Hollanda Rotterdam Polonya Varşova Hindistan Bombay İspanya Barselona + 18 daha

Hukuk ve İktisat (EMLE) programında bu Avrupa Master iki, hatta üç Avrupalı ​​ve Avrupalı ​​olmayan üniversiteler disiplinler arası hukuk çalışmaları ve ekonomi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Ortak bir LL.M. olacak Hamburg, Ghent ve Rotterdam'daki üniversiteler ve diğer tüm ortak üniversiteler, yüksek lisans derecesi (LL.M / MA / M.Sc.) kazandıracaktır.

LLM Uluslararası Uyuşmazlıkların Çözümlenmesi ve Tahkim Alanında İleri Araştırmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden Lahey + 2 daha

Leiden University , Uluslararası Uyuşmazlıkların Çözümü ve Tahkim Alanında İleri Çalışmalarda Hukuk Yüksek Lisansı (LLM), uluslararası uyuşmazlıkların çözülmesi ve uluslararası hukukta tahkim teorisi ve pratiği üzerine yüksek düzeyde bir lisansüstü programdır.

LLM Küresel ve Avrupa İş Hukukunda İleri Çalışmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden Lahey + 2 daha

İş kanunu artık tamamen ulusal bir mesele değil. Bu nedenle, iş hukukunun küresel ve Avrupa boyutlarını bilmek ve anlamak, her iş avukatının uygulanmasında esastır.

Avrupa ve Uluslararası İnsan Hakları Hukukunda LLM İleri Çalışmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden Lahey + 1 daha

Avrupa ve Uluslararası İnsan Hakları Hukuku Yüksek Lisans, karşılaştırmalı bir perspektif içinde çalışarak çoklu insan hakları mekanizmalarının bir arada yaşamanın birlikte yaşama ve etkileşimini sağlar.

Uluslararası Çocuk Haklarında LLM İleri Çalışmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden Lahey + 2 daha

Çocuk haklarının çok katmanlı ve yasal disiplinler arası doğası, çocukların pozisyonu için anlam ve etkilerini değerlendirebilmek için uzmanlık bilgisi gerektirir.

Avrupa ve Uluslararası İş Hukuku Yüksek Lisans Çalışmaları

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden Lahey + 2 daha

Bu program, hem akademik hem de mesleki yeterliklerin gelişimini ele alan odağında benzersizdir. Hukuk fakültesi mezunları veya mezunlar için zorlu bir derstir.

LLM Hava ve Uzay Hukukunda İleri Çalışmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Şubat 2020 Hollanda Leiden Lahey + 2 daha

Bu eşsiz program, hem uluslararası hem de Avrupa perspektifinden kamu hava hukuku, özel hava hukuku ve uzay kanununun bir kombinasyonunu sunmaktadır.

LLM Hukukta İleri Çalışmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 hukuk lisans derecesi bulun Eylül 2020 Hollanda Leiden Lahey + 2 daha

Leiden Hukuk Fakültesi, Hukukta yoğun bir yıllık İleri Düzey Yüksek Lisans programı başlatmasıyla gurur duyuyor

LLM Hukuk ve Dijital Teknolojiler İleri Çalışmalar

Leiden University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Eylül 2020 Hollanda Leiden Lahey + 2 daha

Hukuk ve Dijital Teknolojilerdeki Gelişmiş Ustalar, sistematik ve pratik bir şekilde, çok çeşitli temel konulardaki yasal ve düzenleyici teori ve sistemleri kapsar.