$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Hukuk İngilizcesi LLM'ler Karşılaştır

Bir Hukuk Yüksek Lisansı (LLM), odaklanmış eğitim alanında akademik bir niteliktedir. Bu programların çoğu araştırma temelli olup, mezunlara eğitimde geleceğe yönelik isteğe bağlı bir yol sağlar. Bir LLM'nin tamamlanması, birikmiş yıllar süren yasal deneyim ve seçilen hukuk fakültesinin itibarı gibi faktörlere ek olarak iş olanaklarını artırabilir. Hukuk İngili… Devamını oku

Bir Hukuk Yüksek Lisansı (LLM), odaklanmış eğitim alanında akademik bir niteliktedir. Bu programların çoğu araştırma temelli olup, mezunlara eğitimde geleceğe yönelik isteğe bağlı bir yol sağlar. Bir LLM'nin tamamlanması, birikmiş yıllar süren yasal deneyim ve seçilen hukuk fakültesinin itibarı gibi faktörlere ek olarak iş olanaklarını artırabilir.

Hukuk İngilizcesinde LLM nedir? Çalışma alanı hem hukuk hem de dil becerilerini birleştirir ve kurslar hukuk ve ceza hukuku, ekonomi hukuku, kamu hakları ve uluslararası hukuk çalışmalarını içerebilir. Bu programa katılan öğrenciler, Amerika Birleşik Devletleri hukuk sisteminin temelleri hakkında bilgi edinebilir, ya da savunuculuk ve sözel becerileri uygulayabilirler. Program, Amerika Birleşik Devletleri'nde pratik yapmak için gerekli olanları içerecek şekilde yasal niteliklerini genişletmeyi uman bilim adamları için uygun olabilir.

Hukuk İngilizcesi programında bir LLM'ye katılan öğrenciler genellikle yasal terminolojiyi kullanımlarını iyileştirme ve uluslar arası hukuka daha aşina olma şansına sahiptir. Anadili İngilizce olmayanlar, yasal İngilizce'yi ve ABD hukukunun temellerini kavramak için bu programa katılabilirler.

Bir LLM'nin maliyeti, okula ve programın ne kadar sürdüğüne bağlı olarak değişir. Aday öğrenciler, ihtiyaçlarını karşılayacak bir program bulduklarından emin olmak için seçeneklerini ve her bir okulu dikkatli bir şekilde gözden geçirmelidir.

Hukuk İngilizcesinde bir LLM mezunları, ceza davası veya uluslararası finans hukuku gibi dar alanlara odaklanabilir. Program katılımcıları aynı zamanda bir hukuk alanından diğerine geçiş derecesini de kullanabilirler. Mezunlar fikri mülkiyet avukatları haline gelebilir veya İngilizce konuşulan ülkeler ve İngilizce konuşulan ülkelerden oluşan uluslararası anlaşmazlıkları çözebilir. Bu derece, araştırma ve akademik alanlardaki iş fırsatlarını da açabilir.

Dünyadaki üniversiteler tarafından Kanunlar Yüksek Lisans programları sunulmaktadır. Öğrencilere, bir ülkeden diğerine geçmeden prestijli okullara katılmaları için çevrimiçi programlar sunulmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Indiana University Maurer School of Law
Bloomington, Amerika Birleşik Devletleri

Hukuk İngilizcesi iki yıllık programı olan LLM, standart LLM derece programına doğrudan kabul için İngilizce yeterlilik şartlarını henüz karşılamayan adaylar için iki aşamalı ... +

Hukuk İngilizcesi iki yıllık programı olan LLM, standart LLM derece programına doğrudan kabul için İngilizce yeterlilik şartlarını henüz karşılamayan adaylar için iki aşamalı bir programdır. -
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Tam zamanlı
2 yıl
Ingilizce
Kampüs