Hukukogrenimi.com

İtalya'da En iyi 7 Hukuk Yüksek Lisans (LLM) İncele 2020

İtalya mezunu bir hukuk diploması almak isteyen birçok kişi için en iyi seçenek. İtalya'da bir LLM mükemmel bir eğitim geçmişi, güzellik ve sayısız şeyleri görmek ve yapılacak olan bir ülke için heyecan verici bir fırsat. Boş zamanlarında, öğrenciler çok sayıda müze, tarihi mekanlara, inanılmaz gıda, canlı şehirler, gelişen sanat sahneleri ve güzel kırsal tadını çıkarabilirsiniz. İtalya'da bir LLM yanı sıra kültürel ve kişisel gelişim mesleki gelişimi teşvik edebilirsiniz.

İtalya Lisansüstü hukuk programların kalitesi çok yüksek. Öğrenciler uluslararası öğrenci nüfusu İtalya yararına bir LLM kazanç yanı sıra öğrencilerin rekabetçi iş pazarında bir üstünlük sağlıyor, Avrupa yayılabilir profesyonel bir ağ geliştirmek mümkün. Çeşitli öğrenciler, İtalya, ekonomi, göç, finans, iş, ve Avrupa hukuku gibi bir LLM kazanmak hangi uzmanlık alanları vardır.

Aşağıdaki programları gezen İtalya Yüksek Lisans Programı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.Bugün bir sonraki adımı atın ve sizin için bekleyen derecesini bulmak!

Arama Sonucu Filter

Avrupa hukuk ve ekonomi ustası (emle)

University of Haifa, Faculty of Law
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İsrail Haifa Almanya Hamburg Fransa Aix-en-Provence Polonya Varşova Hollanda Rotterdam İtalya Bologna Belçika Ghent Hindistan Bombay Avusturya Viyana + 16 daha

Hukuk ve İktisat (EMLE) programında bu Avrupa Master iki, hatta üç Avrupalı ​​ve Avrupalı ​​olmayan üniversiteler disiplinler arası hukuk çalışmaları ve ekonomi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Her ortak üniversite ödüller bir yüksek lisans (Yüksek Lisans / Yüksek Lisans / Yüksek Lisans).

Scutari Luigj Gurakuqi / Arnavutluk Devlet Üniversitesi ile bir döngü in-law Yüksek Lisans of Science

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl Ekim 2020 İtalya Santa Maria Capua Vetere Arnavutluk Cumhuriyeti İşkodra + 2 daha

yılından itibaren SUN Hukuk Bölümü. 2016/2017, İşkodra Luigj Gurakuqi Devlet Üniversitesi'nde (Arnavutluk) ile yeni bir entegre çalışma ders harekete geçirdi. Tabii Hukuk çift dereceli bir yüksek lisans çalışmasında, yani öğrencilere çift diploma elde etmek için bir fırsat sunuyor.

Murcia / İspanya Üniversitesi ile bir döngü in-law Yüksek Lisans of Science

University of Campania "Luigi Vanvitelli"
Kampüs Tam zamanlı 5 yıl Ekim 2020 İtalya Santa Maria Capua Vetere İspanya Murcia + 2 daha

AA 2016/2017 itibaren SUN Hukuk Bölümü, öğrencilere geleneksel değişim programlarına ek olarak, uluslararası gitmek için yeni bir fırsat sunuyor. Öğrenciler yolu, bir çifte derece, yani bir çift dereceli sonunda, onları yabancı bir üniversitede ve elde etmek için üç dönem geçirmek için izin verecektir ortaklaşa Murcia Üniversitesi (İspanya) geliştirilen çalışma, yeni bir ders alacaktır .

Fikri Mülkiyet Hukukta Yasa (LL.M) -WIPO

Turin School of Development (International Training Centre of the ILO)
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 9 aylar Bilgi iste İtalya Torino

LL.M. Entellektüel Mülkiyet, katılımcıların fikri mülkiyet hakları (IPR) uygulamasında lider rol oynamak için gereken becerileri edinmeleri için tasarlanmıştır.

Uluslararası Ticaret Hukuku'nda Hukuk Yüksek Lisans - UNCITRAL

Turin School of Development (International Training Centre of the ILO)
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste İtalya Torino

Master, uluslararası sözleşmeler ve ilgili uyuşmazlık çözümü mekanizmaları alanındaki bilgilerini genişletmek isteyen hukukçular ve yeni mezunlar için tasarlanmıştır.

Avrupa hukuk ve ekonomi ustası (emle)

University of Hamburg, Institute of Law & Economics
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Fransa Aix-en-Provence İtalya Roma Belçika Ghent İsrail Haifa Avusturya Viyana Almanya Hamburg Hollanda Rotterdam Polonya Varşova Hindistan Bombay İspanya Barselona + 18 daha

Hukuk ve İktisat (EMLE) programında bu Avrupa Master iki, hatta üç Avrupalı ​​ve Avrupalı ​​olmayan üniversiteler disiplinler arası hukuk çalışmaları ve ekonomi için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Ortak bir LL.M. olacak Hamburg, Ghent ve Rotterdam'daki üniversiteler ve diğer tüm ortak üniversiteler, yüksek lisans derecesi (LL.M / MA / M.Sc.) kazandıracaktır.

Avrupa Hukuki Araştırmalarında Usta

University of Turin
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Ekim 2020 İtalya Torino

Tamamen İngilizce olarak ileri Avrupa, uluslararası ve ulusötesi hukuk çalışmalarında yenilikçi bir lisansüstü Master Programı. Geniş ve çok disiplinli bir kurs teklifi, öğrencilerin ilgi alanlarına göre profesyonelce hazırlanmış bir müfredat oluşturmalarını sağlar.