Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Kamu Yararı Hukuku Hukuk Yüksek Lisanları Karşılaştır

Kamu Faiz Hukuku Yüksek Lisans bir dünyayı daha iyi bir yer yapmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Bu lisans derecesine sahip olanlar yardım, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, devlet kurumları ve işletmeler için özel hukuk müşavirine sağlayarak kamu hizmeti yapmaya fırsat var.

 

Kamu Faiz Hukuku Yüksek Lisans bir nedir? Bu genellikle zaten örgün hukuk eğitimi çeşit tamamlamış olanlar için ayrılmış bir lisans düzeyinde derecesi vardır. Bu LLM peşinde koşanlar kamu yararı hukuku belirli bir alanda uzmanlaşmış bir bilgi elde etmek için bunu. Bu alan geniş ve çeşitli olduğundan, öğrenciler seçebilirsiniz hangi çalışmanın yolları bir dizi vardır. Çalışma alanları, insan hakları, çevre politikası ve tüketicinin korunmasını içerebilir.

 

Kamu Faiz Hukuku alanında yüksek lisans alınması yarar bir dizi sağlar.Bu derecesine sahip olanlar hukuk belirli bir alanda uzman olmak üzere mevcut yasal bilgi üzerine inşa edebiliyoruz. Bu, hem kamu ve özel sektörde onlara çok değerli varlıklarını yapabilirsiniz.

 

Bu harç ve yaşam giderleri ülke ve kuruma bağlı olacak gibi, bu derecesini elde kesin maliyetini ölçmek zordur. Bu nedenle, aday öğrenciler iyice ilgi duydukları olan programlar ile ilgili giderleri araştırma önemlidir.

 

Kamu Faiz Hukuku alanında yüksek lisans sahip olanlar kendi alanlarında uzman olarak kabul edilir, ve gibi onlar istihdam için rekabetçi bir konumda bulunmaktadır. Mezunlar kamu kurumları, kar amacı gütmeyen kuruluşlar veya savunma grupları ile iş bulmak olabilir. Şirketler ve diğer iş kuruluşlar ile içi avukat pozisyonları gibi geleneksel özel uygulama, aynı zamanda bir seçenektir.

 

Birçok kurum bu derece online başvuruları kabul. Bu iyice başvuru öncesinde kabul gereksinimlerini araştırma önerilir. Bu bilgileri kolayca program listesi yoluyla bulunabilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Kamu Yararı Hukuku

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Size genel bir uluslararası kamu hukuku yeterliliği sağlamak, bu ders çevre koruma, uluslararası ticaret veya insan hakları gibi belirli bir uzman ilgisine uygun olabilir ... [+]

genel bakış

Size genel bir uluslararası kamu hukuku yeterliliği sağlamak, bu ders çevre koruma, uluslararası ticaret veya insan hakları gibi belirli bir uzman ilgisine uygun olabilir.

Uluslararası hukukun tartışılması ve yorumlanması ve bu unsurların çevreyi korumaktan, dünya ticaretini ve insani korumayı düzenlemekten çok farklı bağlamlarda bu unsurlara nasıl denendiğine dair uzmanlık konusunda sağlam bir temel oluşturacaksınız. 25 eleme seçeneği ile, kamu uluslararası hukukunun çeşitli alanlarında uzmanlaşmayı seçebilirsiniz.

Geniş modül yelpazesi, etkileyici ve çeşitli yetenekli akademisyenler tarafından sunulmaktadır . Nottingham'daki uluslararası kamu hukuku ekibinin üyeleri, ödüllü çalışmalar yayınladılar. Birçoğu, devlet ve uluslararası düzeylerde insan hakları normlarının politikalarının oluşturulmasına ve uygulanmasına aktif olarak katılmaktadır.... [-]

Birleşik Krallık Nottingham
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku