Hukukogrenimi.com

Kolombiya'da En iyi Hukuk Yüksek Lisans Araştır 2019/2020

Kolombiya, Güney Amerika ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler LLM seçtiniz. Bu bölge ve bu harika ülkeyi modern ve canlı şehirler, mükemmel plajları, ormanlarda ve bol macera yaşamaya gibi sunmak için sahip olduğu her şeyi öne büyüyen nedeniyle gelişmiş bir hukuk diploması arayan çoğu için ideal bir yerdir. Kolombiya'da bir LLM bir eğitim daha fazla değil, aynı zamanda kültürel daldırma, mesleki gelişim ve uluslararası deneyimi için bir fırsat olabilir.

Kolombiya'da bir LLM Kazanç öğrencilerin hukukun belirli bir alanda uzmanlık kazanmak için, onları bir sonraki seviyeye onların kariyerlerini ilerletmek için yardımcı sağlar. Öğrenciler, uluslararası hukuk, insan hakları hukuku, çevre hukuku, ve diğerleri arasında vergilendirme gibi yoğunlaştığı alanlar seçebilirsiniz. Kolombiya'da bir Yüksek Lisans Mezunları Latin Amerika bölgesinde yanı olarak dünya çapında kariyer için fırsatlar var.

Kolombiya'da bir LLM kariyer sonraki adım olarak düşünün.Aşağıda daha fazla bilgi edinin!

Arama Sonucu Filter

Yüksek Lisans

Universidad Sergio Arboleda
Kampüs Tam zamanlı Ocak 2020 Kolombiya Bogotá Santa Marta

Yüksek Lisans programı profesyonellerine gerekli akademik ayarı pekiştirmek ve bilgi ve beceri, yeterlilik kazandırmaktır için elverişli kutusu sunuyor