Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Letonya Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Letonya'da En iyi LLM Derecesi Hepsini İncele 2020

Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, Letonya Yüksek Lisans için bir seçim yaptık. Letonya Lisansüstü hukuk programların kalitesi mükemmel, ve bu güzel ülkede eğitim almayı tercih öğrencilere sunduğu tüm yaşayabilirsiniz. Öğrenciler çarpıcı mimarisi, büyüleyici ve tarihi köyler, Baltık Denizi üzerindeki tatil köyleri, ve doğal ulusal parkları ile canlı ve eğlenceli şehirler keşfetmek gibi sıkıcı bir gün asla.

Letonya bir LLM hukuk, Avrupa hukuku, insan hakları, uluslararası hukuk, ticaret hukuku, ve finans gibi özel alanlarda uzmanlık isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrenciler Letonya LLM kazanç titiz kurs, araştırma, seminer ve staj katılmak ve genellikle bir yüksek lisans tezi oluşturulmalıdır. Letonya bir LLM kariyerlerini ilerletmek için veya kariyer odağı ve birçok mezunları, özel şirketler, çok uluslu firmalar, ya da kamu kurumları için çalışmak üzere gitmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Letonya LLM ile akademik ve mesleki kariyer sonraki adımı atın. Aşağıdaki programlar hakkında daha fazla bilgi edinin!

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Baltic International Academy

Program Adı: Özel Hukuk Tipi: Tam çalışma programı ... [+]

Program Adı: Özel Hukuk Tür: Tam çalışma programı Derece elde edilecek: Yüksek Lisans Süre: 1,5 yıl (3 dönem) Dil : Rusça Yıllık ücret : * 1800 EUR (AB öğrencileri için) / 2500 EUR (AB üyesi olmayan öğrenciler için) * Diğer bilgiler : Yurt ücreti 165 Euro'dur. Konaklama imkânları hakkında daha fazla bilgiye linkten ulaşabilirsiniz: http: //bsa.edu.lv/lang/eng/erasmus_plushostel.html. Ek bilgi için, Kabul komitesine başvurun veya web sayfamızı ziyaret edin.

Müfredat

Mantık ve bilimsel araştırma yöntemleri Pedagoji ve yüksek öğrenim psikolojisi devlet ve hukuk teorisi Sorunlar Letonya ve AB hukuk Topikal konu... [-]
Letonya Riga
Açık Kayıt
Ingilizce,Rusça
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku