close

Filtreler

Sonuçları Göster

Mülkiyet Hukuku LLM'ler Karşılaştır

Ayrıca, ML ya da Yasalar Yüksek Lisans olarak da adlandırılan LLM dereceleri, dünya genelinde çeşitli kurumlardaki hukuk alanında lisansüstü eğitimden sonra verilmektedir. Bazı alanlarda, hukukun profesyonelce uygulanması için gerekli olan budur. Mülkiyet Hukuku'nda LLM nedir? Bu ileri derece derece, gayrimenkul ve mülk geliştirmeye özel hukuki konulara girer. Verilebilecek… Devamını oku

Ayrıca, ML ya da Yasalar Yüksek Lisans olarak da adlandırılan LLM dereceleri, dünya genelinde çeşitli kurumlardaki hukuk alanında lisansüstü eğitimden sonra verilmektedir. Bazı alanlarda, hukukun profesyonelce uygulanması için gerekli olan budur.

Mülkiyet Hukuku'nda LLM nedir? Bu ileri derece derece, gayrimenkul ve mülk geliştirmeye özel hukuki konulara girer. Verilebilecek dersler arasında vergi hukuku, emlak düzenlemeleri, konut ve ticari mülklerin geliştirilmesi, müzakereler, planlama, inşaat hukuku, finans ve iktisap ve ev sahibi - kiracı hukuku bulunmaktadır. Öğrencilerin ticari mülk hukuku konusunda uzmanlaşmak gibi, kendilerini ilgilendiren belirli bir alanda daha fazla seçmeli ders almaları mümkün olabilir.

Bir yüksek lisansın mülk hukuku alanında başarılması, öğrencinin iletişim ve müzakere becerilerini geliştirmesine yardımcı olur, ayrıca genel olarak detaylara olan ilgiyi artırır, bunların hepsi sadece işe değil, başarılı bir şekilde görüşmeye de yardımcı olur. Gayrimenkul ve onun gelişimi etrafında dönen yasal sonuçlara daha fazla odaklanılarak, mezunlar bu alanda çalışan veya bu alanda genişletmek isteyen şirketler tarafından aranabilir.

LLM dereceleri için maliyetler büyük ölçüde değişir ve kurumun bulunduğu yere ve tamamlanma süresine bağlı olabilir. Bazı durumlarda, sunulan program çevrimiçi olabilir. Programları karşılaştırırken, hem derecenin maliyetini hem de yaşam masraflarının maliyetini dikkate almak iyi bir fikirdir.

Mülkiyet Hukuku alanında yüksek lisans derecesi olan bazı mezunlar avukat, hukuk danışmanı, araştırmacı veya sözleşme yazarı olarak daha büyük bir şirkette hukuk bürosunda veya departmanında çalışmaya devam ederler. Diğerleri, diğer deneyimlerine bağlı olarak emlak geliştirme şirketleri içinde müzakereciler, danışmanlar veya hatta yükleniciler olarak iş bulabilirler. Bu pozisyonları işe alan diğer kuruluşlar arasında hastaneler, oteller, bankalar, üreticiler ve üniversiteler bulunur. Çevresel savunuculuk organizasyonları da bu tür bir yardımı gerektirebilir.

Mülkiyet hukuku alanında LLM lisans programları, dünyanın her yerindeki kampüslerde olduğu gibi çevrimiçi de bulunabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler

University of Miami School of Law
Tampa, Amerika Birleşik Devletleri

Joint JD / LL.M. (tam zamanlı seçenek, dereceleri ayrı ayrı kazanmak için zamandan ve ders parasından tasarruf sağlar), veya Üç Kat Yüksek Lisans (JD / MBA / LL.M. Gerçek Emla ... +

Joint JD / LL.M. (tam zamanlı seçenek, dereceleri ayrı ayrı kazanmak için zamandan ve ders parasından tasarruf sağlar), veya Üç Kat Yüksek Lisans (JD / MBA / LL.M. Gerçek Emlak Geliştirme) Eşsiz Fakülte, Liderlik ve Kişiselleştirilmiş Dikkat Gayrimenkul Geliştirme fakültesi, önde gelen hukuk firmalarının ortak olduğu ek alan profesörleri ve araştırmacıları, ABD'nin dört bir yanından gelen uzmanları ve büyük emlak şirketlerinin genel tavsiyelerini içermektedir. Yönetmen, öğrencileri staj yerleştirmeleri ve ders seçimi konularında bireysel olarak danışmanlık yapmaktadır. her dönemin başlangıcı, böylece her bir öğrenci için uygun dersin verildiği bir program düzenlenmesi. " Bu program hem gayrimenkul hukuku hem de gayrimenkul geliştirme gibi çok önemli alanlara öğrencileri açığa çıkardığı için gayrimenkul geliştirme alanında ilgilenen veya şu anda uygulayan herhangi yeni bir hukuk okulu mezunu, avukat veya iş kişi için harika. -
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Eyl 2020
Kampüs
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın