Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Hollanda Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yarı zamanlı Hukuk Yüksek Dereceleri içinde Mali Hukuk Hollanda'da 2020

Kanunlar Yüksek Lisans veya Master hukuk uluslararası düzeyde tanınan yüksek lisans derecesi. Yüksek Lisans programları genellikle ilk hukuk diploması almış olanlara açıktır.

Maliye alanındaki bu yüksek lisans eğitimi finansal hizmet hukukun temel ilkeleri bir topraklama sunuyor. Adaylar finans kurumları faaliyet gösterdikleri uluslararası düzenleyici çerçeve öğrenme fırsatı sağlanmaktadır. Finans Yüksek Lisans, uluslararası ticari ve kurumsal finans bu kadar değişen bir ortamda güncel kalmasına yardımcı olur.

Insanlar, dil, ve Hollanda kültürü "Hollanda " olarak adlandırılır. Modern bir Avrupa ülkesi bugün, Hollanda son derece uluslararası niteliğini muhafaza ve liberal zihniyet ile tanınır. Hollanda birçok üniversite vardır. Ülkenin son zamanlarda lisans / yüksek lisans sistemine kendi başlıkları dönüştürülmüş.Akademik (teorik bilgi ile ilgili daha fazla odaklanarak, aka "Universiteit ") veya Uygulamalı Bilimler (pratik bilgi ile ilgili daha fazla odaklanarak, aka "Hogeschool "): Üniversitelerin iki türü vardır

Yarı zamanlı Hukuk Derecesi içinde Mali Hukuk Hollanda'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Mali Hukuk, Hollanda

Leiden University

Leiden Hukuk Fakültesi, Hukukta yoğun bir yıllık İleri Düzey Yüksek Lisans programı başlatmasıyla gurur duyuyor ... [+]

Ulusal ve uluslararası finansal düzenlemeler hangi yollarla etkileşime giriyor ? Uluslararası finansal işlemleri nasıl yapılandırırsınız? İyi bir finansal düzenleme yapan nedir ve finansal bütünlük nasıl sağlanmalıdır?

Bu ustanın programı neyi gerektiriyor?

Günümüzün birbirine bağlı dünyasında, ulusal ve uluslararası finansal piyasalar dünyadaki kuruluşlar ve bireyler üzerinde geniş kapsamlı etkilere sahiptir. Bu nedenle finansal sektör giderek daha fazla düzenleniyor ve bu da hukuk ve finans kesişiminde çalışan uzmanlar için artan bir ihtiyaca yol açıyor . Bu programda, bu küresel ve çok disiplinli alanda üstün olmak için özel olarak eğitileceksiniz.... [-]

Hollanda Leiden Lahey
Eylül 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku