Hukukogrenimi.com

Top Online LL.M'ler içinde Medya Hukuku England Birleşik Krallık 2019

Yüksek Lisans programları uzunluğu, fiyat ve miktarı değişir. Düzenli program tam zamanlı makale ya da part-time çalışmanın iki yıldan üç yıla kadar bir yıldır. Öğrenciler genellikle ya, uluslararası hukuk gibi belirli bir alanda, uzmanlaşmak için kendi ders almak, ya da kendi kişisel çıkarları veya mesleki ihtiyaçlarını karşılamak için çalışma özel bir ders oluşturmak.

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Online LLM Programı içinde Medya Hukuku England Birleşik Krallık'ta

2 Sonuçlar Medya Hukuku, England Filter

Medyada Yüksek Lisans of Laws (LLM)

KNect365 Learning
e-Öğrenme Yarı zamanlı 15 - 24 aylar Eylül 2019 Birleşik Krallık London

Medya ve eğlence hukuku hakkında derinlemesine ve pratik bilgiler geliştirin. Medya ve eğlence sözleşmeleri, spor hukuku, fikri mülkiyet hakları ve önde gelen uygulayıcılardan ve akademisyenlerden çok daha fazlasını öğrenin.

LLM, Lisansüstü Diploma veya Uzaktan Eğitim ile Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Hukuku alanında Yüksek Lisans Sertifikası (Queen Mary London University)

KNect365 Learning
e-Öğrenme Yarı zamanlı Ağustos 2019 Birleşik Krallık London

Guardian University Guide 2018 tarafından İngiltere'de 3. sırada olan bir Hukuk Fakültesinden bir nitelik kazanın.