Hukukogrenimi.com

Top Online Hukuk Yüksek Dereceleri içinde Medya Hukuku London Birleşik Krallık 2019

Yüksek Lisans (Yasaların ana) uluslararası kabul görmüş bir yüksek lisans hukuk diploması olduğunu. Bir Yüksek Lisans gücü sadece genellikle bir avukatlık izin vermez, çoğu durumda, Yüksek LisansÖğrencilerin profesyonel bir derece kazanmak gerekir

İngiltere, Birleşik Krallık 300'den yaşında ve dört kurucu ülke oluşur: İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda. İngiltere son 1000 yıl için öğrenme bir merkezi olmuştur ve birçok eski ve seçkin üniversitelerin sahip oldu. Yabancı öğrenciler İngiltere üniversitelerinde öğrenci vücudun önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Londra Birleşik Krallık'ın başkenti, en kalabalık bölge ve kraliyet ailesi yaşıyor. Bu 43 üniversitelerde 412 bin öğrenci ile Avrupa'da yüksek öğrenim en büyük konsantrasyonu vardır.

Online Hukuk Derecesi içinde Medya Hukuku London Birleşik Krallık'ta

2 Sonuçlar Medya Hukuku, London Filter

Medyada Yüksek Lisans of Laws (LLM)

KNect365 Learning
e-Öğrenme Yarı zamanlı 15 - 24 aylar Eylül 2019 Birleşik Krallık London

Medya ve eğlence hukuku hakkında derinlemesine ve pratik bilgiler geliştirin. Medya ve eğlence sözleşmeleri, spor hukuku, fikri mülkiyet hakları ve önde gelen uygulayıcılardan ve akademisyenlerden çok daha fazlasını öğrenin.

LLM, Lisansüstü Diploma veya Uzaktan Eğitim ile Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Hukuku alanında Yüksek Lisans Sertifikası (Queen Mary London University)

KNect365 Learning
e-Öğrenme Yarı zamanlı Ağustos 2019 Birleşik Krallık London

Guardian University Guide 2018 tarafından İngiltere'de 3. sırada olan bir Hukuk Fakültesinden bir nitelik kazanın.