Hukukogrenimi.com

En iyi Online Hukuk Yüksek Dereceleri içinde Medya Hukuku 2019

Yüksek Lisans (Yasaların ana) uluslararası kabul görmüş bir yüksek lisans hukuk diploması olduğunu. Bir Yüksek Lisans gücü sadece genellikle bir avukatlık izin vermez, çoğu durumda, Yüksek LisansÖğrencilerin profesyonel bir derece kazanmak gerekir

Online LLM Derecesi içinde Medya Hukuku

5 Sonuçlar Medya Hukuku Filter

Karşılaştırmalı medya hukuku um

Independent College Dublin
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 2 yıl Bilgi iste İrlanda Dublin + 1 daha

Yüksek Lisans Karşılaştırmalı Medya Hukuku ilk ve tek ders kendi türünde İrlanda Cumhuriyeti'nde sunulan edilmelidir. İrlanda'da ve uluslararası medyanın düzenlenmesi inceler özel bir programdır. Yasalardan gizlilik, hakaret, mahkemeye hakaret üzerinde değişen medya kısıtlamalara ilişkin, özellikle İrlanda ve uluslararası gelişmelerde

Uzay, İletişim ve Medya Hukuku Yüksek Lisansı (LL.M.)

University of Luxembourg, Faculty of Law, Economics and Finance
Kampüs 2 yıl Eylül 2019 Lüksemburg Luxembourg City

Uzay, İletişim ve Medya Hukuku alanında Master, uzay hukuku, uluslararası ve Avrupa uydu iletişim hukuku, medya hukuku, elektronik iletişim ve e-ticaret hukuku, fikri mülkiyet hukuku ve veri koruma hukuku konularında çeşitli kursları birleştirmektedir. Bu alanları uluslararası, Avrupa ve ulusal düzeyde kapsar.

Medyada Yüksek Lisans of Laws (LLM)

KNect365 Learning
e-Öğrenme Yarı zamanlı 15 - 24 aylar Eylül 2019 Birleşik Krallık London

Medya ve eğlence hukuku hakkında derinlemesine ve pratik bilgiler geliştirin. Medya ve eğlence sözleşmeleri, spor hukuku, fikri mülkiyet hakları ve önde gelen uygulayıcılardan ve akademisyenlerden çok daha fazlasını öğrenin.

LLM, Lisansüstü Diploma veya Uzaktan Eğitim ile Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Hukuku alanında Yüksek Lisans Sertifikası (Queen Mary London University)

KNect365 Learning
e-Öğrenme Yarı zamanlı Ağustos 2019 Birleşik Krallık London

Guardian University Guide 2018 tarafından İngiltere'de 3. sırada olan bir Hukuk Fakültesinden bir nitelik kazanın.

Yasalar Master (LLM) - Eğlence

Loyola Law School
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri Los Angeles

Buna ek olarak, Loyola'nın Moda Hukuku Projesi benzersiz sempozyumlar, ender endüstri ağ fırsatları ve moda iş kurslarının önbelleğini sunuyor. Ayrıca, Müzakerelere Giriş ve Tanıtım Hakkı gibi sınıflar öğrencileri önemli spor yönetimi konularında hazırlar.