Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Norveç Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Norveç'te En iyi Hukuk Yüksek Lisans Derecesi İncele 2020

Kanunlar Yüksek Lisans veya Master daha fazla uygulama mevcut alanlarda uzmanlaşmak için onlara yeni ilgi alanları bir giriş hem de fırsat sağlar ve genellikle daha önceki yasal çalışmalarda onur statü elde edenler ile sınırlıdır.

Bir LLM (Hukuk Yüksek Lisans) takip öğrenciler hukuk belirli bir alana okuyan bir iki yıl geçirmek. Onların ileri eğitim onları böyle uluslararası hukuk ve vergi hukuku olarak uzmanlık ile çalışmak için hazırlar.

Üç İskandinav ülkelerinin - doğu ve aslında - Norveç (Norge), batı kuzey olduğunu. Norveç de, şaşırtıcı ve çeşitli sahne tanınır. Ülkenin batısındaki fiyortları deniz iç kadar nüfuz yüksek dağlar her iki tarafı sardığı uzun dar girişleri vardır. Eğitim için nihai sorumluluk Eğitim ve Araştırma Norveç Bakanlığı ile yatıyor.

Norveç'te Top LLM Dereceleri hakkında Bilgi İsteyin 2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

UIT The Arctic University of Norway

Okyanuslar Dünya yüzeyinin yüzde 70'ini kaplar. İletişim, askeri ve stratejik kullanımları ile yaşamakta olan ve olmayan doğal kaynakları için hayati önem taşımaktadır. S ... [+]

Okyanuslar Dünya yüzeyinin yüzde 70'ini kaplar. İletişim, askeri ve stratejik kullanımları ile yaşamakta ve yaşamakta olan doğal kaynakları için hayati önem taşımaktadır. Son yıllarda deniz biyoçeşitliliği üzerinde artan bir önem kazanmıştır. LL.M. Program, yargı sorunlarından korunmak ve biyolojik kaynakların sürdürülebilir kullanımı ve biyolojik çeşitliliğin ve çevrenin korunması gibi önemli yasaları da içermek üzere, Deniz Yasasına geleneksel yaklaşımı genişletmeyi amaçlamaktadır. Her ne kadar çalışma programı net bir küresel profile sahip olsa da, ayrı bir Arctic boyutu da olacaktır. Arktiklerin çoğu deniz alanlarından oluşur. Küresel iklim değişikliği, bu alanları giderek artan bir şekilde seyrüsefer, petrol ve doğal gaz arama, balıkçılık ve araştırma gibi çeşitli kullanım alanlarına tabi tutacaktır. Kuzey Kutbu bölgeleri, deniz çevresini korumak ve korumak için küresel ve bölgesel yasal yaklaşımları incelemek için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Tromsø'deki araştırma topluluğu, doğa bilimleri, tarih, siyaset bilimi ve hukuk da dahil olmak üzere deniz Arctic konularında bir dünya lideridir. Tromsø Üniversitesi'ne ek olarak, Norveç Polar Enstitüsü Tromsø'da yer almaktadır. LL.M.'nin amacı Program, öğrencileri hukukun işleyişini anlama ve yorumlama becerilerini geliştirmelerini sağlayacak perspektiflere tanıtmaktır.... [-]

Norveç Tromsø
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku