Hukukogrenimi.com

Okyanusya En iyi LLM Programları Karşılaştır 2020

Yüksek Lisans Master of Laws simgeleyen, Legum Magister için Latince. Amerikan Hukuku Yasaları bizim Master (Yüksek Lisans) Program bir yıllık lisans programıdır. Programı başarıyla tamamlayan yabancı hukuk mezunları derecesi "Yüksek Lisans verilir Amerikan Hukukunda."

Bir LLM (Hukuk Yüksek Lisans) özel hukuk eğitimi ile öğrencileri hazırlamak yardımcı olan gelişmiş bir hukuk açısıdır. Öğretim kursları sık sık araştırma, kurs ve tez birleştirir. LLM programları genellikle tamamlamak için bir iki yıl sürer.

Asya'da dünyanın büyük olasılıkla en güçlü kıta ve ekonomik olarak eğitimde sonsuz olanaklar tanıttı. Ağırlık merkezi Doğu yolunda ilerliyor. Yüksek öğretim ve İngiliz hızlı değişiklikler ve yatırımlar genel olarak konuşulan dil vardır. Okyanusya 'ın güçlü istihdam olanakları da öğrencilere geleceğe daha hitap.

Okyanusya Hukuk Dereceleri hakkında Üniversitelerle İletişime Geçin 2020

Arama Sonucu Filter

İşletme Yüksek Lisans ve Uluslararası Ticaret Hukuku Yüksek Lisans

University of Western Australia Business School
Kampüs Tam zamanlı 2 yıl Bilgi iste Avustralya Perth

Liderlik becerilerinizi geliştirin ve uluslararası ticaret hukukunu derinden anlayın.

Uluslararası Vergi Yüksek Lisansı

Melbourne Law School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 yıl Bilgi iste Avustralya Melbourne + 1 daha

Melbourne Law Masters, yüksek kalite, hukuk ve yasalar dışında mezun olanların lisansüstü programıdır.

Kanunların Ustası (Harici)

Bond University
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Ocak 2020 Avustralya Robina + 1 daha

Bond Yasası, Uluslararası Ticaret Hukuku ve Uyuşmazlık Çözümü alanında uzmanlaşmış bir LLM için çevrimiçi bir çalışma seçeneği sunmak için İsviçre Uluslararası Hukuk Okuluyla (SiLS) ortaklık kurdu. Uzmanlık, uluslararası hukuk firması, çokuluslu şirket veya hükümet organizasyonunda üst düzey bir kariyer yapmayı hedefleyen hukuk öğrencileri ve kariyer profesyonelleri için farklı kültürel ve hukuki geçmişlerden oluşturulmuştur. Dört adet 20 cps denekleri, öğrenciler ile öğretmenleri, akranları ve kaynakları arasındaki mesafeyi aşmak için son teknoloji uzaktan öğrenme tekniklerini uygularlar. 20'den fazla öğrencinin çevrimiçi sınıfları tüm dünyada öğretim üyeleri tarafından denetlenir.

Kamu ve uluslararası hukuk ustası

Melbourne Law School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 yıl Bilgi iste Avustralya Melbourne + 1 daha

Melbourne Hukuk Masters yasa dışı hukuk mezunları için mevcut en yüksek kalitede mezunu yasası programıdır. kamu ve uluslararası hukuk uzmanlaşma uluslararası ve iç hukuk artan karşılıklı bağımlılık tanınması, anayasal, idari ve uluslararası kamu hukuku bir araya getiriyor.

Ticaret Hukuku Yüksek Lisans

Melbourne Law School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 yıl Bilgi iste Avustralya Melbourne + 1 daha

ticaret hukuku Melbourne Hukuk Fakültesi kapsamlı konu teklifleri öğrencilerin mesleki uzmanlık ve kariyer yolu tamamlamak için bir program terzi sağlar. ticaret hukuku Melbourne Hukuk Fakültesi kapsamlı konu teklifleri öğrencilerin mesleki uzmanlık ve kariyer yolu tamamlamak için bir program terzi sağlar. Avukatlar ve diğer profesyonellerin hem yerel ve uluslararası bir bakış açısıyla ticaret hukukunun birçok açıdan anlayışlarını derinleştirmek olacaktır.

Bankacılık ve finans hukuku ustası

Melbourne Law School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 yıl Bilgi iste Avustralya Melbourne + 1 daha

Melbourne Hukuk Masters yasa dışı hukuk mezunları için mevcut en yüksek kalitede mezunu yasası programıdır. Bankacılık ve finans hukuku uzmanlığı Avustralya ve uluslararası finans sektörü için yasal ve düzenleyici çerçeve sofistike bir anlayış ile öğrencilere, uygulayıcıları ve diğer profesyoneller sağlamak için tasarlanmıştır.

Hukuk Yüksek Lisans (LLM)

Melbourne Law School
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 4 yıl Bilgi iste Avustralya Melbourne + 1 daha

Melbourne Law School Master of Laws (LLM), dünyadaki en geniş konu alanlarından birine sahip, en yüksek kalitede hukuk derecesidir. 2019'da 180'den fazla konu sunulmaktadır. LLM'e kayıtlı öğrenciler, Melbourne Hukuk Master'ında mevcut olan tüm derslerden seçerek, mesleki özlemlerine ve kişisel ilgi alanlarına uyacak şekilde uyarlamalarını sağlar.

(araştırma) tarafından yasaların ustası

Bond University
Kampüs Tam zamanlı 104 hafta Ocak 2020 Avustralya Robina

Programın Araştırma () tarafından Master of Laws iki yıl tam zamanlı üzerinde tamamlandı, 50.000 kelime araştırma tezi oluşur. tez konusu alanda uzman personeli tarafından denetlenmektedir.

Yasaların ustası

Bond University
Kampüs Tam zamanlı 54 hafta Ocak 2020 Avustralya Robina

Master of Laws ilgi ve profesyonel ihtiyaçları alanınızı uyacak şekilde master tasarım, yani uzmanlık alanları geniş bir yelpazede ile maksimum esneklik ve seçim sağlar bir lisansüstü hukuk yeterlilik.

İş Hukuku Yüksek Lisansı

Southern Cross University (Online)
e-Öğrenme Yarı zamanlı 16 aylar Ocak 2020 Avustralya Avustralya Çevrimiçi

Southern Cross University'den çevrimiçi Master of Business Law (Master of Business Law), mezunların işletme ortamındaki yasal risk ve zorunlulukları belirleyerek daha iyi bilgilendirilmiş iş kararları almasını sağlar.

Yasaların ustası

The University of Waikato
Kampüs Tam zamanlı 1 yıl Bilgi iste Yeni Zelanda Hamilton Tauranga + 1 daha

Waikato Üniversitesi Kanunları yeterlilik bir yıllık Master ile öğretilen kağıtları ve / veya araştırma tezinin bir seçim yoluyla programı uyarlayabilirsiniz.

Yasaların Ustası - LLM

Victoria University of Wellington
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 8 - 12 aylar Bilgi iste Yeni Zelanda Wellington + 1 daha

Gelişmiş çalışma ve araştırma ile bir sonraki seviyeye olan tutkunuzu bir kenara bırakın. Yeni Zelanda'da hukuk ve hukuki politika konularında tartışma, analiz ve diyaloğun merkezinde olun.

Hukuk Yüksek Lisans (LLM)

Australian National University (ANU) - Law
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 1 - 5 yıl Açık Kayıt Avustralya Canberra + 1 daha

Hukuka açık ve hukuk dışı mezunlar, ANU Hukuk Yüksek Lisansı (LLM), seçtikleri ilgi alanlarında ileri düzeyde yasal bilgi ve uzmanlık becerileri kazanmak isteyenler için idealdir. ANU, Avustralya’nın en yüksek üniversitesidir ve ANU Hukuk Fakültesi, hukuk eğitimi için dünyada 12. sıradadır.

Ortak Hukuk Pratiğinde LLM (Uygulamalı Hukuk) (Yeni Zelanda)

The College of Law
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı Bilgi iste Yeni Zelanda Auckland

Common Law Practice'de (NZ) Yasaların Usulü (Uygulamalı Hukuk) Yeni Zelanda hukuk mesleğinin ihtiyaçlarını bir dizi özel uygulama alanında daha üst düzey, uygulamaya dayalı beceri kazanımı için karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Hukukta Yüksek Lisans

Universitas Gadjah Mada
Kampüs Tam zamanlı 4 dönem Bilgi iste Endonezya Yogyakarta

UGM Hukuk Fakültesindeki Master of Laws (LLM) Sınıfı, hem yerel hem de küresel olarak Endonezya için önemli olan çeşitli hukuk alanlarında uzman ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Öğrencilerin Endonezya bağlamında kanunları analiz etmedeki bilgilerini ve kabiliyetlerini arttırmanın yanı sıra küresel bağlamda hukukun gelişmesine katkıda bulunmalarını sağlamak için benzersiz modüller sunar. Bir LLM derecesi ile donatılmış, mezunlarımız çok uluslu şirketlerden uluslararası kuruluşlara kadar çok çeşitli alanlarda kritik yasal postaları doldurma kabiliyetine sahiptir.