Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Portekiz Porto Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Porto Portekiz En iyi LLM Programları 2019/2020

Kanunlar Yüksek Lisans veya Master daha fazla uygulama mevcut alanlarda uzmanlaşmak için onlara yeni ilgi alanları bir giriş hem de fırsat sağlar ve genellikle daha önceki yasal çalışmalarda onur statü elde edenler ile sınırlıdır.

Hukuk profesyonel bir derecesine sahip olanlar en iyi işletme okulları olarak kısaltılır Hukuk Masters gelişmiş bir akademik derece, takip edebilirsiniz. Ders almak için, hukuk hem de geniş saha deneyimi bir birinci derece olması gerekir. Bu dünya genelinde ülkelerin bir dizi sunulmaktadır.

Resmen Portekiz, Portekiz Cumhuriyeti, İber Yarımadası'nda, Güneybatı Avrupa'da yer alan bir ülkedir. Portekiz 900 yaşında olduğunu ve nispeten küçük bir alanda olsa bile, bu dünya tarihinde önemli bir rol oynadı. Universidade do Porto% 11 uluslararası öğrenciler oluşur yabancıların en popüler.

Porto yaklaşık 1.3 milyon kişilik bir nüfusa sahip Lizbon sonra Portekiz ikinci en kalabalık kentidir. Avrupa ve genel olarak dünyanın her yerinden gelen öğrencilere hizmet vermektedir gibi Porto Üniversitesi Portekiz en iyi üniversitedir. Porto birçok teknik kolej de vardır.

in Porto Portekiz'de Hukuk Dereceleri Araştır 2019/2020

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Günümüzün zorlu ve gelişen bağlamında, gerçekliğin karmaşıklığını ve dinamizmini anlama yeteneği çok disiplinli bir yaklaşım gerektirir. Hukuk ve Yönetim Yüksek Lisans bu ... [+]

tanıtım

Günümüzün zorlu ve gelişen bağlamında, gerçekliğin karmaşıklığını ve dinamizmini anlama yeteneği çok disiplinli bir yaklaşım gerektirir. Hukuk ve Yönetim Yüksek Lisans bu pazar ihtiyacına net bir cevap sağlar ve her iki alanda da güçlü bilgiye sahip profesyoneller yetiştirmek için eşsiz bir fırsat sunar.

Bu alan, yüksek lisans düzeyinde disiplinlerarası eğitimde Fakülte'nin ilk girişini temsil etmekte ve bir kuruluşun ihtiyaçlarına küresel anlamda cevap vermeye yetkin profesyonelleri yetiştirmeyi, onları sadece kuruluşun sorunlarına çözüm bulmaya ve önermek için hazırlamamayı amaçlamaktadır. ama aynı zamanda karar vermek ve uygulamak.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

24 Mart tarihli 74/2006 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, "üniversite eğitiminde, yüksek lisans derecesine giden çalışmaların döngüsünün, öğrencinin araştırma faaliyetini ... [+]

tanıtım

24 Mart tarihli 74/2006 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname, "üniversite eğitiminde, yüksek lisans derecesine giden çalışmaların döngüsünün, öğrencinin araştırma faaliyetini kullanarak akademik nitelikte bir uzmanlık kazanmasını sağlamalıdır. , yenilikçilik veya mesleki yeterliliğin derinleşmesi "(Madde 18 (3)). Katolik Porto Hukuku Yüksek Lisans Bu hedefe tam etki vermeyi amaçlamaktadır.

Hukuk derecesine sahip öğrencilere ek olarak, diğer üniversitelerin adayları için de aynı şartlarla diğer derecelerden mezun olanlar kabul edilebilir.

Müfredat reformunun 2003/2004'te başlamasından bu yana edinilen deneyimlerden yararlanarak ilk dört temel uzmanlık alanı tanımlanmıştır: Özel Hukuk, İşletme ve Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Kamu Hukuku ve Uluslararası Hukuk; modernizmin hukukçunun temel eylem alanı olacağı anlaşıldı. Her bir alanla ilgili içeriklerin tanımı aynı kritere göre yapıldı. Diğer uzmanlık alanlarının ortaya çıkışının onaylanması, ilerleyen yıllarda Vergi Hukuku alanının oluşturulmasına ve Hukuk ve Yönetim alanında Master'ın başlatılmasına yol açtı. Kısa bir süre sonra, üç uzmanlık alanı daha açıldı: İdare Hukuku, Kamu, Uluslararası ve Avrupa Hukuku ve İş Hukuku.... [-]

Portekiz Porto
Ekim 2019
Portuguese (Portugal)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku