Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Avrupa Eğitim türü: Uzaktan Eğitim Hız: Tümü

En iyi Uzaktan Eğitim LLM Programları içinde Sözleşme Hukuku 2019/2020 Avrupa

Yüksek Lisans programları uzunluğu, fiyat ve miktarı değişir. Düzenli program tam zamanlı makale ya da part-time çalışmanın iki yıldan üç yıla kadar bir yıldır. Öğrenciler genellikle ya, uluslararası hukuk gibi belirli bir alanda, uzmanlaşmak için kendi ders almak, ya da kendi kişisel çıkarları veya mesleki ihtiyaçlarını karşılamak için çalışma özel bir ders oluşturmak.

Uzaktan eğitim ya da uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere, genellikle bireysel olarak, eğitim ve öğretim sunan bir yoludur.

Avrupa, kongre tarafından, dünya 's yedi kıtanın biridir. Avrasya, Avrupa'nın en batı noktası oluşan genellikle havza ile Asya'dan ayrılır Ural ve Kafkas Dağları, Ural Nehri, Hazar ve Karadeniz ve Karadeniz ve Ege Denizi bağlayan su yolları böler.

Hukuk Yüksek Lisans Programı Uzaktan Eğitim içinde Sözleşme Hukuku Avrupa

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Sözleşme Hukuku, Avrupa, Uzaktan Eğitim

KNect365 Learning

Yüksek profilli inşaat hukuku uygulayıcılarından gelen girdiler de dahil olmak üzere güçlü ve pratik bir boyutu olan akademik çalışma. Sözleşme Yasası, Uyuşmazlık Çözümü, ... [+]

Yüksek profilli inşaat hukuku uygulayıcılarından gelen girdiler de dahil olmak üzere güçlü ve pratik bir boyutu olan akademik çalışma .

Sözleşme Yasası, Uyuşmazlık Çözümü, Satın Alma ve daha pek çok şeyi İngiltere İnşaat Hukuku Uygulayıcıları ve akademisyenlerinden öğrenin.

Kursa Genel Bakış

İnşaat endüstrisi, dünyadaki en büyük endüstrilerden biridir. Günlük inşaat sorunları değişiyor ve daha fazla yasal anlayış gerektiriyor. Sektördeki avukatlar, mimarlar ve mühendisler gibi profesyoneller için artan yasal meselelerle başa çıkmak için özel hukuk eğitimi almak zorunlu hale gelmiştir.

Örneğin, proje geliştirme ve sözleşme hibe aşamasından önce bile, yasal sonuçların ekonomik ve teknik yönleriyle birlikte ele alınması gerekir. Bir inşaat projesinde katılımcılarla anlaşmalar yapılırken karmaşık yasal çerçevenin anlaşılması vazgeçilmezdir. Bu nedenle, geleneksel olarak yasal meselelere dahil olmayan müteahhitlerin, mühendislerin ve tedarikçilerin şimdi taslak hazırlama, müzakere ve uygulama sözleşmeleriyle ilgilenmeleri beklenmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
15 - 24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku