Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Uzaktan Eğitim Hız: Tümü

Top Uzaktan Eğitim Hukuk Yüksek Lisansları(LLM) içinde Sözleşme Hukuku 2019/2020

Yüksek Lisans programları uzunluğu, fiyat ve miktarı değişir. Düzenli program tam zamanlı makale ya da part-time çalışmanın iki yıldan üç yıla kadar bir yıldır. Öğrenciler genellikle ya, uluslararası hukuk gibi belirli bir alanda, uzmanlaşmak için kendi ders almak, ya da kendi kişisel çıkarları veya mesleki ihtiyaçlarını karşılamak için çalışma özel bir ders oluşturmak.

Uzaktan eğitim kursları karşılanması gereken vade varken, uzaktan okuyan zaman atamaları yapabilir zaman olarak uyum müthiş bir şey var. Online seçeneğiyle, İşe geri dönmek için gerektiği gibi tartışma grubu çıkmak olabilir ve gerekirse daha sonra işten sonra katılın. Uzaktan eğitim kursları Internet erişiminiz varsa ne olursa olsun bir yerde alınabilir. Bir tatil gerekiyorsa bile dünyanın herhangi bir otelin internet salonundan sınıflar tamamlayabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim LL.M. içinde Sözleşme Hukuku

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Sözleşme Hukuku, Uzaktan Eğitim

KNect365 Learning

Yüksek profilli inşaat hukuku uygulayıcılarından gelen girdiler de dahil olmak üzere güçlü ve pratik bir boyutu olan akademik çalışma. Sözleşme Yasası, Uyuşmazlık Çözümü, ... [+]

Yüksek profilli inşaat hukuku uygulayıcılarından gelen girdiler de dahil olmak üzere güçlü ve pratik bir boyutu olan akademik çalışma .

Sözleşme Yasası, Uyuşmazlık Çözümü, Satın Alma ve daha pek çok şeyi İngiltere İnşaat Hukuku Uygulayıcıları ve akademisyenlerinden öğrenin.

Kursa Genel Bakış

İnşaat endüstrisi, dünyadaki en büyük endüstrilerden biridir. Günlük inşaat sorunları değişiyor ve daha fazla yasal anlayış gerektiriyor. Sektördeki avukatlar, mimarlar ve mühendisler gibi profesyoneller için artan yasal meselelerle başa çıkmak için özel hukuk eğitimi almak zorunlu hale gelmiştir.

Örneğin, proje geliştirme ve sözleşme hibe aşamasından önce bile, yasal sonuçların ekonomik ve teknik yönleriyle birlikte ele alınması gerekir. Bir inşaat projesinde katılımcılarla anlaşmalar yapılırken karmaşık yasal çerçevenin anlaşılması vazgeçilmezdir. Bu nedenle, geleneksel olarak yasal meselelere dahil olmayan müteahhitlerin, mühendislerin ve tedarikçilerin şimdi taslak hazırlama, müzakere ve uygulama sözleşmeleriyle ilgilenmeleri beklenmektedir.... [-]

Birleşik Krallık Londra
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
15 - 24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku