Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Siber Düzenleme Hukuk Eğitimleri Karşılaştır

Hukuk fakültesi mezunu ve avukat rutin bir Yüksek Lisans uygulamak Bu vergi hukuku ya da uluslararası hukuk gibi hukukun özel bir alanda, uzmanlık kazanmak için, ya da başka bir bir uygulama alanı taşımak için.

Okullarla Direkt İletişime Geçin - Siber Düzenleme LL.M'ler Karşılaştır 2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Siber Düzenleme

Swansea University

2018 için yeni olan, LegalTech'teki LLM, Yapay Zeka ve Blockchain gibi teknolojilerin yasal hizmetlere olan etkisini inceleyen yenilikçi ve güncel bir yüksek lisans progr ... [+]

2018 için yeni olan, LegalTech'teki LLM, Yapay Zeka ve Blockchain gibi teknolojilerin yasal hizmetlere olan etkisini inceleyen yenilikçi ve güncel bir yüksek lisans programıdır.

Yapay zeka sistemleri ile çalışma fırsatları sunacak programın sağlanmasında hem yasal hem de teknoloji dünyasından organizasyonlar yer alacaktır; LegalTech uygulamaları ve çözümleri geliştirmek için; Büyük Veri ile rahat çalışmak ve teknoloji ile ilgili yasal ve düzenleyici sorunları anlamak.

Temel Özellikler

LegalTech mezunlarında Birleşik Krallık'ın ilk LLM'sinden biri olun!

Hukuk pratiğine yardımcı olmak ve mesleğin genelinde yeniliği teşvik etmek için farklı teknolojileri konuşlandırabilen 21. yüzyıl avukat / hukukçu bir pratisyen hekim olarak gelişmek için bilgi ve tecrübe kazanın.... [-]

Birleşik Krallık Swansea
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku