Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Sivil Haklar Hukuku 2 LLM'ler Karşılaştır

Bir LLM, yüksek lisansını yasal çalışmalarda sürdürmeyi seçmiş olan kişilere verilen bir derecedir. Bireyler iflas hukuku ya da ekonomik hukuk gibi özel bir hukuk alanında uzmanlık kazanmak için bir LLM almayı tercih edebilir.

Medeni Haklar Hukukunda LLM nedir? Bu program, öğrencilerin bugün azınlıklara meydan okuyan konular hakkında eleştirel düşünmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Kurslar, kadın hakları, cinsiyet çalışmaları, yerli halk, göçmenler veya çoğunluk tarafından düzenli olarak hedef alınan diğer gruplara odaklanabilir. Bu derslerin amacı, katılımcıların analizlerini ve eleştirel analitik becerilerini geliştirmek, böylece yasal reformları gerçekleştirebilmeleri veya en azından, gelecekteki yasal reformların nasıl yürütüleceği konusunda teoriler geliştirmektir.

Medeni haklarla mezun olan bireyler, tüm halklar ve kültürler için derin bir şefkat ve anlayışa sahip olma eğilimindedir. Mezunların çoğu aynı zamanda doğru ve yanlış derin bir dürtüye sahipler ve yanlışları düzeltmek konusunda nasıl derin ve mantıklı düşünebiliyorlar. Bu özelliklerin her biri, onlara yaşamın her alanında iyi hizmet edebilir.

Bir LLM'nin maliyeti önemli ölçüde değişir ve bir dizi faktöre bağlıdır. Kişilerin bulundukları yere ve seçtikleri kuruma ek olarak, yaşam giderlerinin maliyetini de dikkate almaları gerekmektedir.

Medeni haklar hukukuna sahip mezunlar, özel sivil haklar avukatları, sivil haklar aktivistleri veya büyük kuruluşlar için avukat olmak için devam edebilir. Çoğu kurumun, ayrımcılık konusunda bir takım elbise riskini hafifletmek için uygulama ve prosedürleri uygulamaya koyması gerektiğinden, bu programın mezunları kurumsal sektörde iş bulabilirler. Bazıları kaynak yetersizliği olan kişilerin haklarını savunan kamu avukatları olmaya devam edebilir.

Birçok okul, tam zamanlı işlere ya da bakılacak aileye sahip öğrenciler için uygun çevrimiçi LLM programları sunmaktadır. Kullanabileceğiniz seçenekler hakkında daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurmak için doğrudan başvuru formunu doldurun.

Devamını oku Daha Az

2 Sonuçlar Sivil Haklar Hukuku

The University of Oklahoma - College of Law

Orijinal Hint Bölgesi kalbinde yer alan, OU Hukuk yerli halkları ilgilendiren Kızılderili hukuk ve sorunları çalışma için ideal bir ortam sağlar ... [+]

Orijinal Hint Bölgesi kalbinde yer alan, OU Hukuk Kızılderili hukuk ve yerli halkları ilgilendiren konularda çalışma için ideal bir ortam sağlar. Oklahoma yaklaşık kırk kabile ulusları ve ABD'de ikinci büyük Kızılderili nüfus içerir. Onların varlığı ve bölgenin geçmişi göz önüne alındığında, Hint hukuk bunun canlı ve büyüyen bir alan yapım, yasal uygulama hemen hemen bütün alanlarını etkiler.

Yüksek Lisans Yerli Halkların kanun tam zamanlı çalışma veya part-time çalışmanın iki yıl bir yıl içinde tamamlanabilir.

Oklahoma Üniversitesi - Hukuk Fakültesi - Yüksek Lisans

John B. Turner Yüksek Lisans Programı sadece OU mevcut derslerin, benzersiz bir bileşimini sunar ve öğrencilerin üç uzmanlık arasından seçim yapmanızı sağlar: Enerji ve doğal kaynaklar, yerli halklar hukuk, ya da ABD Hukuki Araştırmalar (yabancı eğitimli avukatlar için).... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Normandiya
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
SOAS University of London

Hukuk ve Toplumsal Cinsiyetteki SOAS LLM, Küresel Güney'e ve cinsiyetin hem tarihsel hem de çağdaş yasal ve yasal arayışlarına odaklanan, yasa ve cinsiyetle kritik ve etk ... [+]

Katılım Modu: Tam Zamanlı veya Yarı Zamanlı

Hukuk ve Toplumsal Cinsiyetteki SOAS LLM, Küresel Güney'e ve cinsiyetin hem tarihsel hem de çağdaş yasal ve yasal arayışlarına odaklanan, yasa ve cinsiyetle kritik ve etkili angajmanlara yönelik tasarlanmış, disiplinlerarası, entelektüel ve politik açıdan ödüllendirici ve kolejli bir alan sunar, cinsel, ırksal, Yerli, sınıf, kast, sakatlık, çatışma sonrası, sömürge sonrası ve çevresel adalet. Öğrencilerimiz ve öğretim görevlilerimiz özellikle feminist, queer ve kritik ırk teorik yaklaşımlarıyla kesişmektedir ve ' SOAS bölgeleri' ve ötesindeki en ileri projelere derinden katılmaktadırlar.

Dünyada Öğrenme Yollarımız... [-]
Birleşik Krallık Londra
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku