Hukukogrenimi.com

Tahkim 4 Hukuk Yüksek Lisans Programları Karşılaştır

Yasalar Master bir hukuk kariyer peşinde öğrenciler için tasarlanmış bir ileri derecedir. Bu derece, genellikle bir Lisans Yasası izler ve öğrencileri tamamlamak için bir ila üç yıl sürebilir.

Tahkim içinde bir LLM nedir? Tahkim, geleneksel mahkeme sistemi dışındaki hukuki uyuşmazlıkların çözümü ve müzakeresi için alternatif bir yöntemdir. Bu uzmanlık alanı, öğrencilerin tahkim yargılamasında başarılı bir şekilde sürdürmeleri için önemli miktarda eğitim ve kurs gerektirmektedir. Bu konuda birçok derece program spor, inşaat, ticaret ve yatırım tahkim gibi tahkim konsantrasyonları kapsamaktadır. Bazı olası kurslar müzakere teknikleri, uluslararası mahkemeler, arabuluculuk, finans hukuku ve diğer ilgili konuları içerir.

Bu tür bir lisans programındaki öğrenciler, yasayla ilgili çok sayıda teknik beceri kazanabilir ve aynı zamanda kişiler arası iletişimde güçlü beceriler geliştirebilir ve daha fazla yasal bir kariyer edinmelerine yardımcı olabilir. Bu alandaki birçok öğrenci, eleştirel düşünmek ve ayrıntıya yakından dikkat etmek için yeteneklerini geliştirmektedir.

Bir öğrenci her zaman bir lisans programına kaydolmadan önce olası okulların derslerini araştırmalı ve karşılaştırmalıdır. Bir lisans derecesi kazanma maliyetini etkileyebilecek bir dizi faktör vardır ve bazı maddi yardım ve burs olanakları da mevcut olabilir.

Hakemlik alanında yüksek lisans derecesi olan çoğu öğrenci profesyonel hakem, uzlaştırıcı veya arabulucu haline gelir. Öğrenciler genellikle inşaat, iş ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli sektörler için hakem pozisyonlarını izleyebilirler. Bu alanda bir derece kazandıktan sonra, öğrenciler lisanslı vekiller olmak için gerekli devlet veya yerel lisans gereksinimlerini tamamlayabilirler. Diğer öğrenciler, insan kaynakları, eğitim, sigorta ve daha fazlası gibi alanlarda iş bulabilirler.

Dünyanın dört bir yanındaki çeşitli üniversiteler, bu tür gelişmiş hukuk derecesini sunmaktadır. Seçeneklerin sayısı ile, öğrenciler yurt dışında veya yerel olarak çalışma yerlerini keşfedebilirler. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

4 Sonuçlar Tahkim Filter

Dava ve tahkim durumlarda Masters

Catholic University of Central Africa
Kampüs 2 yıl Eylül 2019 Kamerun Yaounde

Bu eğitimin amacı, dava ve tahkim durumlarda avukatları eğitmek.

LLM Uluslararası Tahkim ve İş Hukuku

Erasmus School of Law - Erasmus University Rotterdam
Kampüs Tam zamanlı 12 aylar Ağustos 2019 Hollanda Rotterdam

Uluslararası Tahkim ve İş Hukuku LL.M. Mezunlarına uluslararası iş hukuku alanında sağlam bir uzmanlık ile birlikte benzersiz bir dizi uluslararası tahkim becerileri sunar. Program, uluslararası uyuşmazlık çözümünün hem usuli hem de maddi hukuki yönlerini kapsayacak şekilde düzenlenmiştir.

LLM Uluslararası Uyuşmazlıkların Çözümü (Tahkim)

Queen Mary Online
e-Öğrenme Yarı zamanlı 2 yıl Bilgi iste Birleşik Krallık London

Queen Mary Üniversitesi, Uluslararası Uyuşmazlıkların Çözümünde çevrimiçi programlar, yeni nesil avukatların çatışmaya ve çözümüne yönelik geleneksel yaklaşımları yeniden düşünmelerini ve onları alanda başarılı olmak için gerekli araçlarla donatmalarına ilham vermeyi amaçlıyor. Sağlam teorik temel, geniş disiplinlerarası eğitim ve bireysel çalışma ve beceri geliştirme fırsatları bir araya getiriyorlar. Ayrıca, dinamik programlarımız, sabit zamanların ve yerlerin kısıtlamaları olmaksızın kampüste bulacağınız tüm mükemmel öğrenme fırsatlarını sunmak üzere tasarlanmıştır.

LL.M. in International Arbitration

University of Miami School of Law
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Tampa