Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Hollanda Leiden Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı LLM Dereceleri içinde Teknoloji Hukuku Çalışmaları in Leiden Hollanda 2019

Yüksek Lisans Master of Laws simgeleyen, Legum Magister için Latince. Amerikan Hukuku Yasaları bizim Master (Yüksek Lisans) Program bir yıllık lisans programıdır. Programı başarıyla tamamlayan yabancı hukuk mezunları derecesi "Yüksek Lisans verilir Amerikan Hukukunda."

Bilgi Teknolojisi derecesi Yüksek Lisans gelişmiş bilgi ve bilgi teknolojisi hukuk tam bir anlayış sağlar. Bir kişi geniş bir konu yelpazesinden seçmek için fırsat olurdu. Mezun olduktan sonra, uluslararası bir istihbarat subayı olarak çalışmak, ya da BT gözetim yöneticisi ve diğer ilgili meslekler olabilir.

Hollanda Kuzey-Batı Avrupa'da on iki il ve Karayipler'de üç adadan oluşan Hollanda, Kraliyeti bir kurucu ülke. İngilizce konuşan öğrenciler uygun dersler bulma herhangi bir sorun olacaktır. Hollanda'da üniversitelere başvuran uluslararası öğrenciler için çeşitli burs mevcuttur.

Üyeleri eski öğrenciler olma eğilimindedir Royal House güçlü bağlantıları ile Leiden ana Hollands eski üniversite kenti,. Bu Güney Hollanda şehirde, ayrıca Webster Üniversitesi Leiden ve Uygulamalı Bilimler Leiden Üniversitesi'nde bulacaksınız.

Yarı zamanlı LL.M. içinde Teknoloji Hukuku Çalışmaları in Leiden Hollanda'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Teknoloji Hukuku Çalışmaları, Leiden

Leiden University

Hukuk ve Dijital Teknolojilerdeki Gelişmiş Ustalar, sistematik ve pratik bir şekilde, çok çeşitli temel konulardaki yasal ve düzenleyici teori ve sistemleri kapsar. ... [+]

Yaratıcı çalışmaların sayısallaştırılması ve kitlesel dağılımı fikri mülkiyet haklarını nasıl etkiler? Dijital teknoloji düzenlemeleri, bireyleri ve kuruluşları kimlik sahtekarlığı veya güvenlik ihlallerinden daha iyi korumak için hangi yollarla geliştirilebilir?

Bu ustanın programı neyi gerektiriyor?

Programın odak noktası, internet, bilgisayar, mobil cihazlar, ikna edici teknolojiler ve çevre istihbaratı gibi dijital teknolojilerin hukuk alanında ve yönetişim alanındaki bilginin uluslararası ve multidisipliner bir çerçevede derinleştirilmesi ve genişletilmesidir.

Program, öğrencilere küresel uluslararası düzeyde, AB düzeyinde, ulusal düzeyde veya iş seviyesinde ortaya çıkan ve yakınsayan dijital teknolojileri düzenlemenin çoklu modlarını (yani hukuk, sözleşme ve teknoloji) kapsamlı bir şekilde kavramasını sağlar.... [-]

Hollanda Leiden The Hague
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku