Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Hollanda The Hague Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Hukuk Eğitimleri içinde Teknoloji Hukuku Çalışmaları in The Hague Hollanda 2019

Yüksek Lisans programları uzunluğu, fiyat ve miktarı değişir. Düzenli program tam zamanlı makale ya da part-time çalışmanın iki yıldan üç yıla kadar bir yıldır. Öğrenciler genellikle ya, uluslararası hukuk gibi belirli bir alanda, uzmanlaşmak için kendi ders almak, ya da kendi kişisel çıkarları veya mesleki ihtiyaçlarını karşılamak için çalışma özel bir ders oluşturmak.

Bilgi Teknolojisi derecesi Yüksek Lisans gelişmiş bilgi ve bilgi teknolojisi hukuk tam bir anlayış sağlar. Bir kişi geniş bir konu yelpazesinden seçmek için fırsat olurdu. Mezun olduktan sonra, uluslararası bir istihbarat subayı olarak çalışmak, ya da BT gözetim yöneticisi ve diğer ilgili meslekler olabilir.

Insanlar, dil, ve Hollanda kültürü "Hollanda " olarak adlandırılır. Modern bir Avrupa ülkesi bugün, Hollanda son derece uluslararası niteliğini muhafaza ve liberal zihniyet ile tanınır. Hollanda birçok üniversite vardır. Ülkenin son zamanlarda lisans / yüksek lisans sistemine kendi başlıkları dönüştürülmüş.Akademik (teorik bilgi ile ilgili daha fazla odaklanarak, aka "Universiteit ") veya Uygulamalı Bilimler (pratik bilgi ile ilgili daha fazla odaklanarak, aka "Hogeschool "): Üniversitelerin iki türü vardır

Lahey tanınmış bir üniversite, Lahey Üniversitesi vardır. Bu şehir incelemek için en iyi yerlerden biri olduğunu ve öğrenciler için iyi bir fırsat ile doludur. Lahey aynı zamanda çeşitlilik ve kültür ile tanınır. Bu nedenle, bu çalışma ve iyi bir kariyer başlamak için mükemmel bir yerdir.

Yarı zamanlı Hukuk Derecesi içinde Teknoloji Hukuku Çalışmaları in The Hague Hollanda'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Teknoloji Hukuku Çalışmaları, The Hague

Leiden University

Hukuk ve Dijital Teknolojilerdeki Gelişmiş Ustalar, sistematik ve pratik bir şekilde, çok çeşitli temel konulardaki yasal ve düzenleyici teori ve sistemleri kapsar. ... [+]

Yaratıcı çalışmaların sayısallaştırılması ve kitlesel dağılımı fikri mülkiyet haklarını nasıl etkiler? Dijital teknoloji düzenlemeleri, bireyleri ve kuruluşları kimlik sahtekarlığı veya güvenlik ihlallerinden daha iyi korumak için hangi yollarla geliştirilebilir?

Bu ustanın programı neyi gerektiriyor?

Programın odak noktası, internet, bilgisayar, mobil cihazlar, ikna edici teknolojiler ve çevre istihbaratı gibi dijital teknolojilerin hukuk alanında ve yönetişim alanındaki bilginin uluslararası ve multidisipliner bir çerçevede derinleştirilmesi ve genişletilmesidir.

Program, öğrencilere küresel uluslararası düzeyde, AB düzeyinde, ulusal düzeyde veya iş seviyesinde ortaya çıkan ve yakınsayan dijital teknolojileri düzenlemenin çoklu modlarını (yani hukuk, sözleşme ve teknoloji) kapsamlı bir şekilde kavramasını sağlar.... [-]

Hollanda Leiden The Hague
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku