Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Türkiye Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Türkiye'de En iyi Hukuk Yüksek Lisans Derecesi Hepsini İncele 2020

Türkiye, hukuk yüksek lisansı yapmak isteyen öğrenciler için en popüler seçenektir. Yüksek kalitede alınan akademik programlara ek olarak Türkiye Avrupa ve Asya üzerinde en heyecan verici tarihsel ve kültürel alanları sunar. Bunun yanında dinamik şehirler, mükemmel Türk mutfağı, harika Akdeniz sahili, ulusal parklar, dost canlısı insanlar gibi özellikleri vardır. Türkiye'de hukuk yüksek lisansı eğitimden daha fazla şey ifade eder, kişisel, entellektüel ve kültürel gelişim için bir fırsattır.

Türkiye'de hukuk yüksek lisansı, uzman fakülteler tarafından en mükemmel şekilde verilir. İnteraktif öğretim metotlarını simülasyon ve durum analizleriyle uygulayan öğrenciler, hukuk alanında dünya çapında bir tecrübe ve bilgiye sahip olacaklardır. Türkiye'de iş hukuku, insan hakları, çevre hukuku ve siber güvenlik hukuku gibi alanlar arasından hukuk yüksek lisansı için uzmanlık seçilebilir. Öğrenciler aynı zamanda çeşitli sektörlerde kapsamlı bir eğitim sunan genel hukuk yüksek lisansını da seçebilirler.

Kariyerinizdeki bir sonraki adım aşağıda bulunan programlardan birini seçmek olabilir. Türkiye'deki hukuk yüksek lisans programlarını araştırın ve aradığınız programı bulun!

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Koc University - Istanbul Turkey

Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi, kamu hukuku, özel hukuk ve öğrencilerin çeşitli disiplinlerde başarılı olmalarını sağlayan çekirdek programı ile zengin içerikli kurslar ... [+]

Türkiye'de Hukuk Yüksek Lisanları 2020.

Neden bir Koç Üniversitesi LLM Kamu Hukuku veya Özel Hukuk Programını seçmelisiniz?

• Yaygın olarak tanınan profesörler (ve öğretim görevlileri), yayınları, araştırma ve hukuk mesleği uygulamaları ile ayırt edilir.

• İyi kurulmuş yasal bilgiler üzerine yapılandırılmış güncel kurslar.

• Çok boyutlu perspektiflere dayalı farklı hukuk disiplinlerinin araştırılması ve öğrenilmesi.

• Akademik ve mesleki ilerlemeyi teşvik eden, karşılaştırmalı ve uluslararası yönleri içeren yasal konuların detaylı bir şekilde incelendiği atmosfer.... [-]

Türkiye İstanbul
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
12 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku