close

Filtreler

Sonuçları Göster

Yasal Risk Yönetimi LLM Dereceleri Karşılaştır

Rekabet üstünlüğü ve ileri düzeyde bilgi sahibi olmalarını sağlayan LLM, dünya çapında bir yüksek lisans derecesidir. Hukuk Yüksek Lisansı olarak da bilinen çoğu öğrenci, tam zamanlı katılımın ardından bir yıl içinde çalışmalarını tamamlar. Yasal Risk Yönetiminde bir LLM nedir? İş ve hukukun kesişiminde, yasal risk yönetiminde bir derece takip eden öğrencile… Devamını oku

Rekabet üstünlüğü ve ileri düzeyde bilgi sahibi olmalarını sağlayan LLM, dünya çapında bir yüksek lisans derecesidir. Hukuk Yüksek Lisansı olarak da bilinen çoğu öğrenci, tam zamanlı katılımın ardından bir yıl içinde çalışmalarını tamamlar.

Yasal Risk Yönetiminde bir LLM nedir? İş ve hukukun kesişiminde, yasal risk yönetiminde bir derece takip eden öğrenciler genellikle çok disiplinli bir ders yükü taşırlar. Güvence yönetimi, kurumsal yönetim ve yasal uyum, bu dereceler için konvansiyonel odak noktalarıdır, öğrencileri farklı kurum türleri için mali ve hukuki riskleri değerlendirme ve yönetme konusunda eğitir. Seçmeli teklifler arasında genellikle muhasebe ve etik kursları ile sağlık, sigorta, çevre hukuku ve finansal hizmetler gibi özel yasal alanlar için düzenleyici anketler yer alır.

Öğrencilerin risk yönetimi, kurumsal liderlik ve eleştirel düşünme gibi çalışmaları sırasında geliştirebilecekleri birçok beceri vardır. Kamu sektörünün yanı sıra özel sektörde de yüksek değerde olan bu özellikler, kariyer gelişimi için mezunların konumlandırılmasına yardımcı olabilir ve onlara finansal kararlar vermelerini sağlar.

Her kurum ücret tarifelerini farklı şekilde yapılandırır ve fiyatlar bir akademik yıldan diğerine değişebilir. Diğerleri arasında, maliyetleri etkileyebilecek potansiyel faktörler toplam kredi saatlerini, ikamet durumunuzu ve üniversite konumunuzu içerir.

Düzenlemelerin sürekli değişen doğası ve işin sürekli küreselleşmesi, derece sahiplerine bolca potansiyel sağlar. Kamu hizmeti ve özel sektörde kariyer için eşit derecede uygun olan mezunlar, risk yönetimi danışmanları, iç denetim yöneticileri, risk analistleri, uyum görevlileri ve karapara aklama karşıtı analistler gibi işlerde bulunabilirler. Bu mezunların genellikle bulunduğu sektörler arasında sağlık hizmetleri, yerel ve ulusal hükümet, sigorta, siber güvenlik ve finansal hizmetler yer almaktadır.

Yasal Risk Yönetimi alanında bir LLM size birkaç yeni kariyer kapısı açmak için anahtar sağlayabilir. Bazı programlar en azından kısmen kampüs içi katılım gerektirirken, bu uzmanlık alanında birçok derece tamamen çevrimiçi olarak tamamlanabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
format_list_bulleted Filtreler
Thomas Jefferson School of Law
San Diego, Amerika Birleşik Devletleri

Öğrenciler finansal kurumlar için finansal uygunluk ve aynı zamanda riskin azaltılması hakkında bilgi edineceklerdir. Alanda artan hükümet düzenlemesiyle, bu büyüyen bir istih ... +

Öğrenciler finansal kurumlar için finansal uygunluk ve aynı zamanda riskin azaltılması hakkında bilgi edineceklerdir. Alanda artan hükümet düzenlemesiyle, bu büyüyen bir istihdam alanı ve arenada bilgi edinmek için olgun bir zamandır. -
Hukuk Yüksek Lisansı (LLM)
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Eyl 2020
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın