Filter
Hukuk Yüksek Lisansı
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Yasal Risk Yönetimi Hukuk Eğitimleri Karşılaştır

Rekabet üstünlüğü ve ileri düzeyde bilgi sahibi olmalarını sağlayan LLM, dünya çapında bir yüksek lisans derecesidir. Hukuk Yüksek Lisansı olarak da bilinen çoğu öğrenci, tam zamanlı katılımın ardından bir yıl içinde çalışmalarını tamamlar.

Yasal Risk Yönetiminde bir LLM nedir? İş ve hukukun kesişiminde, yasal risk yönetiminde bir derece takip eden öğrenciler genellikle çok disiplinli bir ders yükü taşırlar. Güvence yönetimi, kurumsal yönetim ve yasal uyum, bu dereceler için konvansiyonel odak noktalarıdır, öğrencileri farklı kurum türleri için mali ve hukuki riskleri değerlendirme ve yönetme konusunda eğitir. Seçmeli teklifler arasında genellikle muhasebe ve etik kursları ile sağlık, sigorta, çevre hukuku ve finansal hizmetler gibi özel yasal alanlar için düzenleyici anketler yer alır.

Öğrencilerin risk yönetimi, kurumsal liderlik ve eleştirel düşünme gibi çalışmaları sırasında geliştirebilecekleri birçok beceri vardır. Kamu sektörünün yanı sıra özel sektörde de yüksek değerde olan bu özellikler, kariyer gelişimi için mezunların konumlandırılmasına yardımcı olabilir ve onlara finansal kararlar vermelerini sağlar.

Her kurum ücret tarifelerini farklı şekilde yapılandırır ve fiyatlar bir akademik yıldan diğerine değişebilir. Diğerleri arasında, maliyetleri etkileyebilecek potansiyel faktörler toplam kredi saatlerini, ikamet durumunuzu ve üniversite konumunuzu içerir.

Düzenlemelerin sürekli değişen doğası ve işin sürekli küreselleşmesi, derece sahiplerine bolca potansiyel sağlar. Kamu hizmeti ve özel sektörde kariyer için eşit derecede uygun olan mezunlar, risk yönetimi danışmanları, iç denetim yöneticileri, risk analistleri, uyum görevlileri ve karapara aklama karşıtı analistler gibi işlerde bulunabilirler. Bu mezunların genellikle bulunduğu sektörler arasında sağlık hizmetleri, yerel ve ulusal hükümet, sigorta, siber güvenlik ve finansal hizmetler yer almaktadır.

Yasal Risk Yönetimi alanında bir LLM size birkaç yeni kariyer kapısı açmak için anahtar sağlayabilir. Bazı programlar en azından kısmen kampüs içi katılım gerektirirken, bu uzmanlık alanında birçok derece tamamen çevrimiçi olarak tamamlanabilir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

 

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yasal Risk Yönetimi

Thomas Jefferson School of Law

Öğrenciler, finansal finansal kurumlar için uygun ve riski de azaltılması öğreneceksiniz. Alanda artan hükümet düzenlemeleri ile bu istihdam büyüyen bir alan ve arenada ... [+]

Yüksek Lisans: Uyum ve Risk Yönetimi

Kanunun Thomas Jefferson okul 2009 yılından bu yana Uyum ve Risk Yönetimi bir LLM sunulan ve alanında bir liderdir olmuştur. Öğrenciler Uyum ve Risk Yönetimi bir konsantrasyon ile Uluslararası Vergilendirme ve Mali Hizmetler bölümünden mezun kazanacağım.

Daha fazla bilgi için, e-posta graduateadmissions@tjsl.edu Öğrenciler finansal mali kurumlar için uygun ve risk de azaltılması öğreneceksiniz. Alanda artan hükümet düzenlemeleri ile bu istihdam büyüyen bir alan ve arenada bilgi sahibi olgun bir zamandır.

Program tamamen online sunulmaktadır ve tam zamanlı çalışırken bir yıl içinde tamamlanabilir. Hiçbir ikamet zorunluluğu yoktur. Mali yardım seçenekleri hak öğrenciler için mevcuttur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Diego
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku