LPC Online - Tam zamanlı

Genel

Program açıklaması

LPC Online - Tam zamanlı

Tam zamanlı LPC Çevrimiçi kursu, hukuk diplomasına veya GDL'ye sahip olan ve desteklenen çevrimiçi öğrenme seçeneğimiz aracılığıyla bir avukat olarak eğitim almak isteyenleri destekler.

 • 11 aydan fazla çevrimiçi eğitim (bazı katılımlar gereklidir)
 • Seçtiğiniz konuların geniş bir yelpazesiyle kursunuzu uzman ilgi alanlarına göre ayarlayın
 • LPC ve Yüksek Lisans ödülü (LLM) ile ek bir ücret ödemeden hak kazanma

2017/18 tam zamanlı, Birleşik Krallık, LPC mezunlarımızın% 95'i, Graduate Outcomes verilerine dayanarak bu kursu başarıyla tamamladıktan sonra on beş ay içinde iş veya daha fazla eğitim aldı.

Kurs gereksinimleri

LPC'deki yerinizi almaya uygun olmak için, Avukat Yönetmelikleri Otoritesi (SRA) tarafından belirlenmiş bir Hukuk Uygulamaları Kursuna (LPC) başlamanın gerekliliklerine uymanız gerekir - aşağıya bakın. Bu uygunluk şartlarına uyulmaması, Üniversitenin kurstaki yerinizi iptal etmekten başka seçeneğine sahip olmadığı anlamına gelir.

EEA olmayan bir öğrenciyseniz, kursunuzun tüm süresini kapsayan bir vize de almanız gerekecektir - aşağıdaki Vize gerekliliklerine bakın.

LPC seçim kriterleri

 • Akademik profil ve başarı, genellikle asgari bir gerçek veya öngörülen ikinci sınıf onur hukuk derecesi veya GDL / CPE / MA Yasası *
 • Kursu başarıyla tamamlamak için yeterli İngilizce bilgisi - aşağıdaki İngilizce dil gereksinimlerine bakın
 • Başvurunuzda ortaya çıkan özel durumlar

Akademik veya diğer referanslar

* Bu şart, aşağıdakilerden biri tarafından karşılanır: A) Yeterlilik Hukuk Derecesi ödülü. Hukuk dereceniz, hak kazanmak için belirli akademik standartları karşılamalıdır. Bu, Yedi Hukuk Bilgisi Temelinde - Kamu Hukuku, Borçlar I (Sözleşme), Borçlar II (Tort), Ceza Hukuku, Arazi Hukuku, Özsermaye ve Tröstler ve Avrupa Birliği Hukuku - yeterince geçilmiş değerlendirmeleri içermelidir. Yeterlilik Hukuk Derecesinin ne olduğu konusunda daha fazla rehberlik; veya B) Ortak Mesleki Sınavı (CPE) / Hukuk Yüksek Lisans Diploması (GDL) / MA Yasasını geçmek ve Hukuk, Yüksek Lisans Yasası veya CILEX gibi benzer bir Yüksek Lisans Diploması almak.

Hukuk Üniversitesi, fırsat eşitliği mevzuatına tam olarak uyar ve hukuk mesleği içindeki çeşitliliği aktif olarak teşvik eder. Kabul sürecimiz adil davranır ve öğrencilerin yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamayı amaçlar. Herhangi bir özel gereksinimi bize en erken fırsatta anlatmanız için teşvik edilirsiniz. Bu, gereksinimlerinizi nasıl karşılayabileceğimizi tartışmamızı sağlayacaktır.

Kurs başlangıcında tüm uygunluk şartlarını yerine getirmeniz gerekir - aksi takdirde dersi almanız engellenecektir. Bunun bir sorun olabileceğini düşünüyorsanız (örneğin, geç değerlendirme sonuçlarınız varsa), lütfen mümkün olan en kısa zamanda Kabul ile iletişime geçin.

Gelecekteki stajyer Avukatlar

SRA, geçtiğimiz günlerde, öğrencilerin kayıt başvurusu yapma ve LPC'ye başlamadan önce eğitim alanındaki akademik aşamaların onaylanması şartının kaldırılması da dahil olmak üzere düzenlemelerinde önerilen değişiklikler konusunda istişarede bulundu.

Bir eğitim sözleşmesi teklif ettiyseniz, Avukat Yönetmelik Makamı'nın (SRA) "nitelik ve uygunluğunuzu" avukat olarak kontrol ettiğinden emin olmanız gerekir.

Aşağıdakiler varsa, bu işlemin tamamlanması en az altı ay sürebilir:

 • Bazı cezai suçlarla işlenmiş
 • Akademik bir suçtan dolayı suçlu bulundu
 • Ciddi mali konular (iflas, Bireysel Gönüllü Düzenlemeler veya İlçe Mahkemesi Kararları gibi)
 • Olumsuz düzenleyici bulgulara maruz kaldık
 • Bir avukatın beklemediğimiz diğer davranışları (örneğin sahtekâr, şiddet içeren veya ayrımcı davranışlar)

Lütfen daha fazla bilgi için SRA Uygunluk Testi 2011'e bakın ve herhangi bir sorunla ilgili bilgi vermeniz gerekiyorsa uygunluk başvurusunu doldurun.

SRA'ya söyleyecek bir şeyiniz yoksa, siz ve işvereniniz sizin eğitiminizin başlaması gerektiği konusunda bilgilendirdiklerinde bunları bilgilendirebilirsiniz.

SRA'nın kararı, LPC'nin başlatılmasından önce onaylanmazsa, kursa devam edebilir, ancak bunu kendi finansal riskinizde yapabilirsiniz. Bir karakter ve uygunluk ile ilgili herhangi bir endişeniz varsa lütfen SRA ile iletişime geçin.

Önceki öğrenmenin akreditasyonu

Daha önce bir BVC veya BPTC okuduysanız, LPC'nin bazı unsurlarından muaf olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen SRA web sitesini ziyaret edin ve Kabul ekibimizle iletişime geçin.

İngilizce dil gereksinimleri

İngiltere dışında bir derecesi tamamladıysanız ve 'çoğunluk İngilizce konuşan ülkeden' gelmiyorsanız, lütfen onaylanmış İngilizce Dil Testlerinden birinin sertifikalı bir kopyasını sağlayın.

süre

41 hafta (LPC) ve 44 hafta (LPC LLM veya LPC MSc)

Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Devamını oku

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Daha Az