LSAT Test Hazırlık Kursu

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Hukuk Fakültesi Kabul Testi'ne (LSAT) hazırlanıyor musunuz?

Güçlü ve zayıf yönlerinizi belirlemek için ücretsiz bir teşhis testi yapmak için kaydolun.

Elinizden gelenin en iyisini yapın! Çevrimiçi sınava hazırlık kurslarımız, üniversiteye kabullerimiz ve kariyer danışmanlığımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için eğitim ve kariyer danışmanlarımızla konuşun.

Tüm sınava hazırlık kursları şunları içerir:

  • Video dersleri
  • Çevrimiçi çalışma materyalleri
  • Çoktan seçmeli uygulama bankaları sorgular
  • En iyi eğitmenler tarafından yönetilen canlı çevrimiçi dersler
  • Sahte sınavlar
  • Çoğu durumda Mobil Uygulama erişimi

Giriş

Yaklaşık on yıldır, Grace Education , üniversite, işletme ve lisansüstü okul için giriş danışmanlığı ve giriş sınavı hazırlığını, işe yerleştirme hizmetleri, kariyer yönetimi danışmanlığı ve yaşam boyu akademik yetiştirmek için liderlik geliştirme eğitimiyle birleştiren, öğrenciler ve profesyoneller için dijital bir uzaktan eğitim merkezi enstitüsüdür. ilerleme ve devam eden mesleki gelişim.

Grace Education , 2012'de kurulduğundan bu yana, güveni artırmak, sınava girme stratejilerini güçlendirmek ve puanlarınızı yükseltmek için dijital, bire bir, kişiselleştirilmiş sınava hazırlık kursları tasarlamak için mükemmel LSAT eğitmenleriyle işbirliği yaptı.

Grace ile LSAT'ta en iyi puanınızı alın

Amerikan ve Avrupa hukuk fakültesi programlarına kabul edilmeye hazırlanırken, başvuru sahiplerinin standartlaştırılmış test: LSAT ile ölçülen belirli eleştirel okuma, sözlü akıl yürütme ve analitik düşünceyi göstermeleri gerekir.

LSAT sınavına hazırlık koçluğumuza ek olarak, öğrencilerimizin çoğu, üniversite başvurularında yardımcı olmak ve son derece seçici Amerikan, İngiliz ve Avrupa kolejlerine ve üniversitelerine giriş kazanmak için Grace Education kolejinden, işletme veya lisansüstü kabul koçlarından da yararlanır.

2012'de kuruluşundan bu yana% 97 öğrenci kabul başarı oranıyla Grace Education , yüzlerce başvuru sahibinin Harvard, Yale, Stanford, Columbia ve Pennsylvania Üniversitesi'ndeki prestijli hukuk programlarına kabul edilmesine yardımcı oldu.

Dahası, bu öğrencilerin çoğu Grace Education Kariyer ve Liderlik Enstitüsü koçlarının yardımıyla büyük kariyerlerine liderlik etmeye devam ediyor.

pedagoji

Grace, başarısını denenmiş ve test edilmiş öğretim yöntemleriyle inşa ediyor

Bir öğrencinin güçlü ve zayıf yönleri bir teşhis testi ile belirlenir. Öğrenme stili de bir öğrenme stili testi ile belirlenir. Analizden sonra, öğrenciler, sınavda en iyi puanlarını almaya en iyi şekilde hazırlayacak özel ve bireysel bir kurs düzenleyecekleri bir test hazırlık koçuyla eşleştirilir.

Örneğe dayalı öğretim, uygulama-test alma stratejileri, test simülasyonları ve inceleme Grace Education öğretim yöntemlerinin temelini oluşturur.

Öğrenciler kişisel bire bir kurslarının gün ve saatini seçerler.

Esnek ödeme planları mevcuttur.

Programlarımızı ve hizmetlerimizi nerede yaşarlarsa yaşasınlar tüm öğrenciler için erişilebilir kılmak için fiyatlandırmamızda yaşamanın coğrafi maliyetini dikkate alan az sayıdaki firmadan biriyiz.

Görüşler

" Grace Education LSAT Kursunun harika olduğunu düşündüm. Ne yaptığını bilen ve metodolojiyi verimli bir şekilde öğretebilen harika bir eğitmenim vardı. Kurs materyalleri harikaydı çünkü hepsi önceki LSAT'lardan alınmış çok sayıda soru ve pratik testi sağladılar. Dersler aracılığıyla ve çevrimiçi çalışma materyallerini kullanarak kendi başıma gözden geçirerek, puanımı ilk uygulama testinden gerçek LSAT'ıma 18 puan artırabildim. Bu kurs bana birkaç arkadaşım tarafından önerildi ve onları dinlediğim için çok mutlu oldum. Kursu aldığımdan beri, şimdi sınıfa kaydolan birkaç kişiye tavsiye ettim ve kursta hayal kırıklığına uğramayacaklarından eminim. Kimberly, ABD

Grace Education LSAT sınavına hazırlık kursu çalışıyor. İster büyük bir puan artışı arıyor olun, ister sadece ideal puanınıza ulaşmak için son birkaç puanı almaya çalışıyor olun, Grace Education kursu sizi kapsayacaktır. Malzemelerin genişliği ve derinliği anahtardır. Ancak, gerçek sınav sorularının, çevrimiçi kaynakların ve etkili eğitmenlerin benzersiz organizasyonu, bu kursu gerçekten işe yarayan şeydir. Şimdiye kadar yayınlanan her soruyu incelemek istiyorsanız, hepsi materyallerde. Ancak, okul ödeviyle bu kursu dengelemeniz gerekiyorsa, Grace Education dersleri ve ev ödevi materyalleri, geçirdiğiniz tüm zamanı en verimli hale getirir. En iyi yanı, Grace Education TÜM sorulara yaklaşımının tutarlı olmasıdır, bu nedenle sizi heyecanlandıran bir soru türünü hedeflediğinizde, tüm soru türlerindeki yeterliliğiniz artar. Diğer sınava hazırlık şirketlerinde “öğrencilerle birlikte testi öğrenen” (korku!) Eğitmenlerin hikayelerini duydum, ancak Grace Education eğitmenleri sadece birinci sınıf değil, aynı zamanda yoğun bir eğitimden geçtiler ve kapsamlı, devam eden öğretim kaynaklarına erişim. "Sunil, ABD

Son Güncelleme Eki 2020

Okul Hakkında

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run.

Admissions consulting, university entrance exam preparation, employment placement services, career management & leadership training for the long run. Daha Az