Lisans - Yasa

Genel

8 konum mevcut

Program açıklaması

mahkemede davayı kazanma sanatı sadece ikna edici muhakeme ya da savunarak daha fazladır. Her tek ayrıntı, analitik düşünme ve problem ötesine görmeye dikkat gerektirir. Daha adrenalin yerine, Hukuk eğitimi, analiz müzakere ve hayatın her kesiminden insanlarla iletişim yeteneğinizi keskinleştirir olduğunu öğreneceksiniz. Bunlar yasal çizgide, aynı zamanda diğer alanlarda sayısız değil, sadece çok değerli beceriler vardır.

Sonuç olarak, birçok Hukuk mezunları kariyer iş başarı, sanat, bilim, eğitim ve kamu sektörü bulduk. Sonunda Hangisini seçerseniz seçin sanayi, her zaman bir INTI Kanunu mezunu olmanın ayrı bir avantajı keyfine varacaksınız.

Dünya standartlarında üniversitelerle işbirliği

Bizim UK ortak üniversite yasası derece İngiltere'de Bar Standartları Kurulu yanı sıra Belgesi Yasal Uygulama (CLP) sınav yapar Malezya Hukukçular Yeterlik Kurulu tarafından kabul edilmektedir. bizim prestijli ortak üniversiteler arasında Manchester Üniversitesi, University of Leeds, Liverpool Üniversitesi, Cardiff University, ve daha fazlası.

Yüksek akademik standartlar

INTI UK Lisans Transferi Programı (Yasa) Leeds, İngiltere'de saygın bir üniversitenin Üniversitesi tarafından ders programı ve değerlendirme sıkı kalite kontrol tabidir. INTI öğretim görevlisi son derece profesyonel ve güçlü akademik ve endüstri kökenli adanmış.

seçkin bireyleri geliştirmeye odaklanmak

Yenilikçi öğrenme ile mükemmel sonuçlar geliyor. Öğrencilerimizin birçoğu çeşitli ortak UK üniversitelerde First Class ve Üst İkinci Sınıf derece ile mezun. yalnız 2012 yılında, iki öğrenci Liverpool Üniversitesi'nde genel bir First Class elde ve bir öğrenci Leeds Üniversitesi'nde bir First Class elde etti.

Kapsamlı eğitim ve öğretim

Sen yasal kariyer için temel ayar parçası olarak moots, müşteri konferans ve tartışmalar, Hukuk Rivista yayınlanması, interaktif seminer ve pratik vaka çalışmaları yer alacak. Buna ek olarak, yasal bir firmasında staj, adli yardım merkezi ya da kurumsal hukuk departmanı, iki yıllık yasal atölye ve yasal meslekte rekabet avantajı kazanmak yardımcı olmak için sanayi ve iş ortağı üniversite temsilcileri tarafından yürütülen konuk dersler olacak.

Programlar Sunulan

UK Lisans Transferi Programı (Hukuk)

Son Güncelleme Haziran 2016

Okul Hakkında

Studying at INTI International University and Colleges brings benefits that come directly from the strength of the Laureate International Universities network. The Laureate Network is the largest and ... Devamını oku

Studying at INTI International University and Colleges brings benefits that come directly from the strength of the Laureate International Universities network. The Laureate Network is the largest and fastest growing global network of private universities that provides INTI with access to global resources, best practices, teaching methods, international faculty and management tools that are truly world class. Daha Az
Batu Pahat , Batu Pahat , Batu Pahat , Batu Pahat , kuala Lumpur , George Town , Nilai , Subang Jaya + 7 Daha fazla Daha az