Filter
MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

MBA Hukuk Dereceleri İncele 2019

MBA hukuk, hukuk alanında uzmanlaşabileceğiniz bir işletme yüksek lisans programıdır. Hukuk programlarında MBA, şirketler hukuku, girişimcilik, yönetim danışmanlığı veya iş idaresi ile ilgilenen öğrenciler için idealdir.

Hukukta MBA programının avantajları nelerdir?

Hukuk alanında MBA yapmanın sayısız avantajı bulunmaktadır. Özellikle, Hukuk alanında MBA yapanlar, hukuk derecelerinin çift odaklı doğası nedeniyle iki kat daha fazla kariyer fırsatına sahip olabilirler. Genellikle bir MBA tamamlamak için sadece üç yıl sürer. Birçok hukuk fakültesi ayrıca öğrenim gören öğrencilerin çalışmalarına izin veren yarı zamanlı veya çevrimiçi MBA Hukuk derecesi sunmaktadır.

Hukuk alanında MBA programının içeriği nedir?

MBA Hukuk programlarında Muhasebe ve Finans, Pazarlama, Strateji, İnsan Kaynakları, Bilgi Sistemleri, Operasyon ve Sürdürülebilirlik dersleri İşletme Hukuku, Karşılaştırmalı Ticari Tahkim, Ticaret Hukuku ve Bankacılık Kanunu gibi dersler seçmeli olabilmektedir.

Hukuk MBA programının kayıt koşulları nedir?

Hukuk MBA programlarına başvuru yapacak öğrenciler, ilgili alanlarda yüksek bir dereceyle lisans programını tamamlamış olmalıdırlar. Bazı üniversiteler, başvuru sahiplerinin, Hukuk Yüksek Lisans programına girmeden önce kendi alanlarında en az iki yıllık iş tecrübesine sahip olmalarını şart koşmaktadır.

MBA hukuk işletme programının maliyeti nedir?

Hukukta MBA'nin maliyetleri hukuk fakültesine, çalışma tarzına ve ülkeye göre değişmektedir. Aday öğrenciler, harç, öğrenci ücretleri, sarf malzemeleri ve yaşam masraflarını hesaba katmalıdır. Bazı hukuk fakülteleri, öğrencileri burs almaları konusunda desteklemektedir. MBA hukuk derecesi maliyetleri hakkında daha fazla bilgi için üniversiteler ile irtibata geçmek önemlidir.

Neden Online Hukuk MBA programı?

Kampüs eğitimine fırsatı olmayan ya da eğitimi sırasında çalışmak zorunda olan öğrenciler Online MBA hukuk programlarına katılmayı tercih edebilirler. Dünyadaki en iyi üniversiteler, kampüs dereceleriyle aynı nitelikleri sunan online Hukuk MBA programları sunmaktadırlar.

MBA Hukuk programlarına nasıl kayıt olunur?

Eğer hukuk alanında bir derece istiyor ve bunu işletme alanıyla birleşitrmek istiyorsanız, MBA hukuk programları size göre olabilir. Aşağıda programları inceleyebilir ve formu doldurarak ilgilendiğiniz okulun kabul ofisinden programla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Birmingham Graduate School (MBA @ BGS from £2500!)

İş Hukuku MBA öğrencileri, bir temel bilgi ve iş anlayışı ile ve yeteneği ile ikinci dönem sırasında hukuk konularında uzmanlaşmak sağlar. ... [+]

£ 2500 MBA @ BGS

MBA İş Hukuku

&nbsp

İş Hukuku MBA öğrencileri, bir temel bilgi ve iş anlayışı ile ve yeteneği ile ikinci dönem sırasında hukuk konularında uzmanlaşmak sağlar. Ikinci dönem öğrencileri, yasal uygulama ve teori, iş sektörü içinde ve topikal yayınlanan iş ve hukuk hem de yazılı ve sözlü tartışmalar formüle yeteneği anlayış elde etmek için olanak sağlayacaktır.

MBA programı her Uluslararası bir iş yönlendirme ile iş / yönetim farklı bir tema odaklanarak toplam sekiz modülleri kapsamaktadır. Bu programın öğretme ve öğrenme, konferanslar, seminerler, eğitimler, rehberlik ve bağımsız çalışma yoluyla teslim edilir.Öğretme ve öğrenme programı, özellikle iş ve yönetim teorisi genel alanlarda, personel aktif bir araştırma canlandırılmış. MBA programı, toplam 180 kredilik bir değerdir. ... [-]

Birleşik Krallık Birmingham
August 2019
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku