LAWSTUDIES

Uzaktan Eğitim {lawstudies-mls:plural} içinde Hukuk Bilimi 2020 Kuzey Amerika'da

MLS, bir özgeçmişin desteklenmesine yardımcı olabilecek yasal bir lisans programıdır. Bir işveren, öğrencinin, bu ileri çalışmaları tamamladıktan sonra endüstrinin nasıl çalıştığı konusunda daha bilgili olduğunu görebilir.

 

Hukukta kariyer yapmak isteyen öğrenciler içtenlikle bir programı tamamlamak isteyebilirler. Bu tür bir program genellikle öğrencilere hukuk sisteminde nasıl oluşturulduğu ve suçların nasıl işlendiği gibi çeşitli alanlar hakkında öğretecektir.

Uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere eğitim sunma yöntemidir. Çeşitli çalışmalar uzaktan eğitim programları daha iyi bazen geleneksel sınıf programları kadar verimli ve etkili olduğunu göstermiştir!

23 ülkeyi kapsayan, Kuzey Amerika eğitim fırsatı ile dolu bir kıtadır. Öğrenciler birden fazla dil öğrenmek ve çok farklı kültürlerin bir anlayış geliştirmek için fırsat var.

{lawstudies-mls:singular} Uzaktan Eğitim içinde Hukuk Bilimi Kuzey Amerika'da

2 Sonuçlar Hukuk Bilimi, Kuzey Amerika, Uzaktan Eğitim Filter

Karşılaştırmalı Hukuk Yüksek Lisans (MCL)

Indiana University Maurer School of Law
MLS
Oca 2020
<
Tam zamanlı
<
2 dönem
Ingilizce
Kampüs

MCL, uluslararası öğrencilere hukukta bir derece derecesi olmayan, ancak yasal tecrübesi olan veya Amerikan hukuku ve hukuk kurumları ile aşinalık kazanmak için güçlü bir ilgi ...

Devamını oku

Hukuk Çalışmaları Yüksek Lisans (MLS)

American University Washington College of Law
MLS
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
15 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

Amerikan Üniversitesinin çevrimiçi Hukuk Çalışmaları Yüksek Lisans programı, öğrencileri günlük rollerine yasal kavramları uygulamaya hazırlar. Program 15 ayda tamamlanabilir. ...

Devamını oku