Mali Suçlar ve Kara Para Aklamada Yüksek Lisans of Laws (LLM)

Genel

Program açıklaması

Mali Suçlar ve Kara Para Aklama Konusunda Yüksek Lisans of Laws (LLM), mali suçların önlenmesiyle ilgilenen herkes için eşsiz bir fırsattır. Kurs, bir uyum topluluğunun daha büyük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir; yani hem profesyonel hem de araştırmacı için bir şeyler var. Rüşvetle Mücadele ve Kara Para Aklamayı Önleme çabalarının temel uygulamalarını anlatmanın yanı sıra, ders öğrencileri mali suçlarla mücadelenin sınırlarına maruz bırakır. Uyum içinde çalışan herhangi bir kişinin rolünü daha iyi anlayabilmesi için böyle bütünsel bir yaklaşım gereklidir. Bu nedenle, bu kurs sadece yeni istihdam yolları açmakla kalmaz, aynı zamanda personelin tutulması ve daha yüksek memnuniyet sağlar.

Neden University Of Dubai Mali Suçlar ve Kara Para Aklamada LLM?

  • Öğrenciler, karmaşık finansal yanlış uygulamaları ve dosyalanan uzmanı yöneten çeşitli yasal rejimleri anlamanın benzersiz yöntemlerine maruz kalacaklar.
  • Öğrenciler yolsuzluğun nedenlerini ve diğer ekonomik suç türlerini analiz etmek için gerekli becerileri kazanacaklar.
  • Önde gelen FCML onaylı kurumlarla hızlı üyelik.
  • Üniversite, hem özel hem de kamu sektörlerinde kariyer fırsatlarına götüren kariyer etkinlikleri düzenlemektedir.
  • Çalışanlarımızın çoğu, hukuk uygulayıcıları, hükümetlere danışmanlar, finansal kurumlar, Uluslararası bağış kuruluşları, Sivil toplum kuruluşları vb.

University Of Dubai , BAE'nin önde gelen en kaliteli üniversitelerinden biridir.

Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Welcome to the University of Dubai! The University of Dubai has been home to talented students and faculty drawn from around the world to teach, create, and study. We have achieved international disti ... Devamını oku

Welcome to the University of Dubai! The University of Dubai has been home to talented students and faculty drawn from around the world to teach, create, and study. We have achieved international distinction and accreditation in the academic areas we offer. The University of Dubai offers an extraordinary variety of business, law, engineering and IT programs. At the University of Dubai, we are committed to developing and educating leaders who will make a difference in the business world. The achievements of our alumni in different organizations and ranks of leadership are a reflection of this commitment. Central to our success is an outstanding faculty that instills a thorough understanding of business through its skilled, enthusiastic teaching, research and service. Our faculty members have made the classroom at the University of Dubai a place where learning is an intense and interactive engagement. The experience goes beyond merely providing skills, tools, or knowledge: it also imparts the critical thinking and judgment that is the basis for a lifetime of leadership in a challenging and rapidly-changing world. We hope that you will explore our site and discover why the University of Dubai is unique among leading institutions of learning in the region, and decide to be part of our University of Dubai community. Daha Az