Yüksek Lisans of Laws (LLM) - Amerikan Hukuku

Genel

Program açıklaması

Loyola

alt = "Loyola'nın LLM programı, yabancı hukuk mezunları için tasarlanmıştır ve deneyimli yabancı ve ABD avukatları için tasarlanmıştır. Programımız, Amerikan hukukunda esnek bir müfredat oluşturmalarına ve onları küreselleşmiş bir pazarda lider olmalarına hazırlar. alt =" Loyola'nın kampüsü, tarafından tasarlandı. dünyaca ünlü mimar Frank Gehry, yasal, teknoloji, medya, moda ve finans başkenti olan Los Angeles, California şehir merkezinde ideal bir konuma sahiptir. Alt = "Loyola öğrencilerimizi önemser ve onların akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarını isteriz.

alt = "Loyola'nın butik LLM programı, uluslararası ve yerel hukuk mezunları ve deneyimli avukatlar için tasarlanmıştır. Öğrencilerin Amerikan hukukunda esnek bir müfredat oluşturmalarını sağlar ve onları küreselleşmiş bir pazarda lider olmaları için hazırlar. Öğrenciler, kurslarını tamamen özelleştirme seçeneğine sahiptir. En üst düzey uygulama alanlarındaki LLM uzmanlıklarımızdan birini seçin ya da seçin. Ayrıca, alt = "Loyola, California ve New York'taki bar sınavına katılmak isteyen uluslararası öğrenciler için özel olarak tasarlanmış benzersiz bir LLM sunuyor.

Amerikan Hukuku LLM

Amerikan hukuk sistemine genel bir bakış açısı arıyorsanız veya şu anda LLM uzmanlık listemizde sunulmayan bir konuya odaklanmanıza izin veren bir çalışma kursu tasarlamak istiyorsanız, tercih ettiğiniz seçenek bu olabilir. Alt = "Loyola, 325’ten fazla seçmeli dersle, birçok Amerikan’ın yanı sıra Amerikan Hukukunun genişliğini de sunar. Bu, LLM Direktörü’nün rehberliğinde, eğitim kursunuzu tamamen kişiselleştirmenize ve benzersiz bir öğrenim elde etmenize olanak sağlar. deneyim.

LLM Uzmanlıkları

alt = "Loyola Hukuk Fakültesi, aynı zamanda birçok hukuk alanında uzmanlık alanı sunar. Uzmanlık alanlarına kaydolmak, özellikle belirli bir hukuk alanıyla ilgilenen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Her uzmanlığın müfredatı, mezunlarını kapsamlı bir anlayışla donatmak için özenle uyarlanmıştır. uzmanlık konusu.

Uzmanlık alanları yabancı bir ülkedeki bir okuldan hukuk derecesini alan öğrencilere ve ABA onaylı bir Amerikan hukuk okulundan JD olan öğrencilere açıktır. JD öğrencileri, LLM programına başvurmadan önce JD derecelerini en az üç yıl almış olmalıdır.

Loyola

Birimler ve Kurslar

Öğrenciler, zorunlu zorunlu bazı zorunlu dersler ve onaylı seçmeli derslerden oluşan en az 24 birim ödevini başarıyla tamamladıktan sonra LLM programımızdan (Genel veya Uzmanlık) mezun olurlar.

Alt = "Loyola müfredatı, çeşitli alanlarda geniş bir sınıf seçimi yelpazesi sunar. Seçilecek 325 seçmeli ders ile öğrenciler, gereken dersleri içeren birinci sınıf JD dersleri de dahil olmak üzere çok çeşitli derslere kaydolarak derece gerekliliklerini yerine getirebilirler. Baro Sınavı için.

Bar Uygunluğu

Uluslararası öğrencilerimizin çoğu, California veya New York Bar Sınavına girmeye hak kazanmak için LLM programımıza kaydolmakla ilgilenmektedir. Uygunluk Uygunluğu, bir öğrencinin kendi ülkesinde pratik yapmak için zaten lisanslı olup olmamasına ve California ve New York'tan değişip değişmediğine bağlıdır. Öğrenciler, LLM müfredatlarını alt = "Loyola'da, almak istedikleri Bar Sınavının özel gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlamalıdır.

Eğer Bar Uygunluğu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Bar Sınavına girip girmemeniz, hangi Bar Sınavına girmeniz ve çok daha fazlası için, amlaw@lls.edu adresine e-posta göndererek Fakülte Direktörümüz Profesör Aaron Ghirardelli ile Skype araması planlayın. Profesör Ghirardelli bir LLM mezunu olup, Kaliforniya, New York ve İtalya'da lisanslıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students ... Devamını oku

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students want to change the world, and they’re doing it. Daha Az