Yüksek Lisans of Laws (LLM) - Ceza Adalet Uzmanlığı

Genel

Program açıklaması

Loyola

alt = "Loyola'nın LLM programı, yabancı hukuk mezunları için tasarlanmıştır ve deneyimli yabancı ve ABD avukatları için tasarlanmıştır. Programımız, Amerikan hukukunda esnek bir müfredat oluşturmalarına ve onları küreselleşmiş bir pazarda lider olmalarına hazırlar. alt =" Loyola'nın kampüsü, tarafından tasarlandı. dünyaca ünlü mimar Frank Gehry, yasal, teknoloji, medya, moda ve finans başkenti olan Los Angeles, California şehir merkezinde ideal bir konuma sahiptir. Alt = "Loyola öğrencilerimizi önemser ve onların akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarını isteriz.

alt = "Loyola Hukuk Fakültesi, US News tarafından Deneme Avukatlığı'nda 6. oldu

LLM Uzmanlık Alanını Ceza Adaletinde tamamlayan öğrenciler, ceza hukuku kovuşturması veya savunma ortamında avukatlık yapmak için gerekli olan hukuka maruz kalma ve konsantre çalışma konusunda eşsiz bir fırsata sahip olacaklar.

Loyola

Ceza Adalet Uzmanlığı, 18 ünite kurs çalışmasının tatmin edici bir şekilde tamamlanmasıyla tanınacaktır. Buna 12 adet zorunlu ders ve 6 adet seçmeli ders dahildir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students ... Devamını oku

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students want to change the world, and they’re doing it. Daha Az