Yüksek Lisans of Laws (LLM) - Fikri Mülkiyet Uzmanlığı

Genel

Program açıklaması

Loyola

alt = "Loyola'nın LLM programı, yabancı hukuk mezunları için tasarlanmıştır ve deneyimli yabancı ve ABD avukatları için tasarlanmıştır. Programımız, Amerikan hukukunda esnek bir müfredat oluşturmalarına ve onları küreselleşmiş bir pazarda lider olmalarına hazırlar. alt =" Loyola'nın kampüsü, tarafından tasarlandı. dünyaca ünlü mimar Frank Gehry, yasal, teknoloji, medya, moda ve finans başkenti olan Los Angeles, California şehir merkezinde ideal bir konuma sahiptir. Alt = "Loyola öğrencilerimizi önemser ve onların akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarını isteriz.

Fikri Mülkiyet, yasal uygulamanın en dinamik ve en hızlı büyüyen alanlarından biridir ve yaklaşık olarak Amerikan ekonomisinin yüzde 20'sini temsil eder. Teknoloji ve sosyal medya, içeriğin dünyadaki milyonlarca cep telefonuna, dizüstü bilgisayara ve tablete hızlı bir şekilde dağılmasını sağlıyor ve her gün ortaya çıkan yeni yasal sorular ortaya çıkıyor. Yalnız pratisyen hekimden kurum içi danışmanlığa, büyük firmalardaki işlem ve dava avukatlarına kadar her avukat giderek artan oranda IP sorunları ile karşı karşıya kalacaktır. LLM, İP Uzmanlığı ile mezun olanların 21. yüzyılın “bilgi” ekonomisi için hazırlanacak.

Alt = "Loyola Eğlence Mezunları Ağı, özellikle eğlence, medya ve fikri mülkiyete odaklanan, dünyanın en büyük mezun ağlarından biridir. eğlence sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında NBC / Universal, Sony, Lionsgate, MTV Live Nation, Warner Brothers Television, HBO, Activision ve daha fazlası gibi şirketler yer alıyor.

LLM derecesi 24 toplam kredi birimi gerektirir. Fikri Mülkiyet Hukuku Uzmanlığı, 12 birim ödevinin başarılı bir şekilde tamamlanmasından sonra tanınacaktır. Bu, 5-6 adet zorunlu ders ve 6-7 adet seçmeli ders içerir.

Loyola

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students ... Devamını oku

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students want to change the world, and they’re doing it. Daha Az