Yüksek Lisans of Laws (LLM) - Uluslararası Ticaret Hukuku Uzmanlığı

Genel

Program açıklaması

Loyola

alt = "Loyola'nın LLM programı, yabancı hukuk mezunları için tasarlanmıştır ve deneyimli yabancı ve ABD avukatları için tasarlanmıştır. Programımız, Amerikan hukukunda esnek bir müfredat oluşturmalarına ve onları küreselleşmiş bir pazarda lider olmalarına hazırlar. alt =" Loyola'nın kampüsü, tarafından tasarlandı. dünyaca ünlü mimar Frank Gehry, yasal, teknoloji, medya, moda ve finans başkenti olan Los Angeles, California şehir merkezinde ideal bir konuma sahiptir. Alt = "Loyola öğrencilerimizi önemser ve onların akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarını isteriz.

alt = "Loyola Law School'un Uluslararası Ticaret Hukuku'ndaki uzmanlığı, küreselleşmiş bir pazarda şirketlere yardımcı olmak isteyen öğrencilere yöneliktir. Bu alanda uzmanlaşarak öğrenciler, müşterilere bir şirketin kuruluşundan, kuruluşlarına kadar pek çok konuda bilgi verebileceklerdir. kurumsal yönetim, vergi sorunları ve birleşme ve devralmalar.

Los Angeles ve Silikon Plajı, uluslararası ticaret avukatları için oldukça yoğun bir pazardır. Yeni ve heyecan verici başlangıçlar günlük olarak oluşturulur. Önde gelen girişim kapitalistlerinden bazıları bölgede bulunmaktadır ve bu girişimlerin finanse edilmesi, satın alınması veya satılması için anlaşma yapılmaktadır. Başlangıç dünyasına ek olarak, Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en iyi finansal piyasalardan biridir ve yalnızca New York'a ikincisidir. En iyi şirketlerden ve firmalardan bazıları şehirde bulunmaktadır ve alt = "Loyola'nın Downtown LA'daki en önemli yeri, öğrencilerin pazardaki en iyi oyuncularla yakın ilişki içinde olmalarını sağlar.

LLM derecesi 24 toplam kredi birimi gerektirir. Uluslararası Ticaret Hukuku Uzmanlığı, 16 ünite kurs çalışmasının tatmin edici şekilde tamamlanmasıyla tanınacaktır. Bu 4 adet zorunlu ders ve 12 adet seçmeli ders içerir.

Loyola

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students ... Devamını oku

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students want to change the world, and they’re doing it. Daha Az