Yüksek Lisans of Laws (Vergi LLM)

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Ülkenin en çok rağbet gören vergi hukuku profesörlerinden bazıları da dahil olmak üzere sadık fakülteden, çevrimiçi Vergi LLM'mizde - ABD’de yayınlanan ve ülkedeki 3 numaralı çevrimiçi vergi kanunu programını sıraladı.

İki yıl içinde bir vergi hukuku uzmanı olarak başarılı olmak için gereken temel becerileri oluşturun. Sonuçların nasıl alınacağını bilen önde gelen vergi uzmanlarından öğrenirken, metnin ve teorinin ötesine geçin.

Hızlı gerçekler

  • % 100 çevrimiçi
  • 24 toplam birim
  • Tamamlanması en az 2 yıl
  • 46.080 $ tahmini harç tutarı

Programın Önemli Noktaları

  • Ulusal Tanınan Fakülte. Bizim fakültemiz ABD'deki en saygın vergi profesörlerinden bazılarını ve aynı zamanda Güney Kaliforniya'dan seçkin vergi uygulayıcılarını içermektedir.
  • Pratik Vergi Planlama Becerileri. Sorunları çöz, vergi kanunu araştır, yasaları ve birincil kaynakları dikkatlice oku ve daha fazlasını yap.
  • Yüksek Başarı Oranı Lisansüstü Vergi Programı öğrencilerinin% 90'ı mezun olduktan sonraki dokuz ay içinde vergiyle ilgili pozisyonları bulur.
  • İki Vurgu Alanı. Ticari Vergi Planlaması ve Yüksek Net Değer / Özel Müşteri arasından seçim yapın.

Kariyer Görünümü

Vergi hukukunda uzmanlık ile hukuk firmaları, büyük 4 muhasebe firmaları ve IRS'deki en üst sıralara hazır olacaksınız.

Loyola Law School Online lisansüstü programları, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki çoğu eyalette bir derece vermek üzere onaylandı, ancak yine de birkaç seçilmiş ülkeden tam onay bekliyor. Loyola Hukuk Fakültesi'nin bir dereceye kadar yetişemediği bir eyalette bulunup bulunmadığınızı belirlemek için lütfen buraya tıklayın .

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Located on an award-winning Frank Gehry-designed campus in downtown Los Angeles, Loyola Law School, Los Angeles is home to prominent faculty, dedicated students and cutting-edge programs. The Law Scho ... Devamını oku

Located on an award-winning Frank Gehry-designed campus in downtown Los Angeles, Loyola Law School, Los Angeles is home to prominent faculty, dedicated students and cutting-edge programs. The Law School strives to instill in students the knowledge they need to excel on their chosen paths. It dedicates itself to preparing students for the rigors of practice with an extensive portfolio of practical-training opportunities, an 18,000-strong alumni network and a focus on social justice. Daha Az